مرکز خرید و فروش انواع کاشی
خانه / سرامیک / فروش سراميك آشپزخانه طرحدار

فروش سراميك آشپزخانه طرحدار

فروش سراميك آشپزخانه در انواع مختلف طرحدار و ساده مى باشد. در بازار به قدرى تنوع سراميك ها بالا است در اكثر مواقع انتخاب براى عموم مردم دشوار خواهد شد.

سراميك طرحدار

از سراميك ها معمولا در حمام، دستشويى و آشپزخانه ها استفاده مى كنند، دليل آن هم استقامتى است كه سراميك در برابر رطوبت دارد.

سراميك ها از لحاظ ظاهرى به دو دسته ى ساده و طرحدار تقسيم مى شوند. در دسته ى سراميك هاى ساده، سراميك ها با انواع و اقسام رنگ ها قرار گرفته مى شوند.

در دسته ى طرحدار هم انواع سراميك هايى كه ساده نيستند و حتى يك طرح در حد يك خط ساده بر روى آن ها است قرار دارند.

سراميك آشپزخانه

هماهنگى سراميك هاى طرحدار با وسايل

براى انتخاب سراميك هاى طرحدار قطعا بايد دقت و زمان بيشترى در اختيار داشته باشيد تا بتوانيد تصميم درست را بگيريد. چرا كه سراميك هاى طرحدار داراى رنگ ها و طرح هاى متفاوتى هستند كه بايد با بقيه ى عناصر موجود در منزلتان همخوانى داشته باشد.

اگر در سالن پذيرايى از اين سراميك ها استفاده كنيد، بايد با تمام عناصر موجود در سالن از جمله مبلمان، فرش، سقف، تابلو ها و ديگر عناصر همخوانى داشته باشند.

در بقيه ى مكان ها هم به همين شكل است. اگر رنگ يا طرح وسايل به سراميك ها نخورد، كار زيبايى از آب در نمى آيد.

سراميك آشپزخانه

نحوه انتخاب سراميك آشپزخانه طرحدار

براى انتخاب آيتم طرحدار از سراميك براى آشپزخانه، به تمامى عناصرى كه در آن موجود هستند بايد دقت كنيد. از كف گرفته، به سقف و تمام كابينت ها و وسايل موجود در آشپز خانه كه در بيرون از كابينت ها هستند.

هماهنگى بين طرح و رنگ سراميك ها و اجزاى موجود در آشپزخانه بسيار به زيبا تر شدن فضا كمك مى كند. به همين دليل وقت بيشترى براى هماهنگ كردن رنگ و طرح سراميك با ديگر اجزاى آشپزخانه بگذاريد.

سراميك آشپزخانه

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کاشی و سرامیک کف ساختمان در بازار فروش

قیمت کاشی و سرامیک ساختمان در بازار فروش بسیار بهینه و مقرون به صرفه می باشد و قیمت ها معمولا بر حسب متر مربع حساب می شوند. سرامیک کف یکی از بهترین راه پوشش و ز

پاسخی بگذارید