مرکز خرید و فروش انواع کاشی
خانه / بلوک / کارخانه تولید بلوک سبک هبلکس تبریز

کارخانه تولید بلوک سبک هبلکس تبریز

در حقیقت بلوک سبک هبلکس نسل جدیدی از مصالح ساختمان سازی می باشد که با استفاده از آن ها هزینه های ناشی از ساخت و ساز به مقدار قابل توجهی کاهش خواهد یافت.

از این رو افراد زیادی اقدام به تولید این محصول نموده اند، اما در میان تولید کنندگان مختلف، کارخانه تولید بلوک سبک هبلکس تبریز از مهم ترین واحد های تولیدی بوده که همواره افراد زیادی تمایل به خرید محصولات این کارخانه را خواهند داشت.

کارخانه تولید بلوک سبک هبلکس تبریز

مزایای بلوک سبک هبلکس چیست؟

مزایای بلوک سبک هبلکس چیست؟

 هبلکس نوعی بلوک های بتنی بوده که به عنوان جدیدترین بلوک سبک شناخته شده است.

در حقیقت این نوع بلوک ها توسط حباب های هوا، متخلخل شده و جایگزین مناسبی برای آجر ها و مصالح ساختمانی خواهد بود.

و اما هبلکس از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار می باشد به گونه ای که در صورت استفاده از این محصولات، هزینه های ساخت و ساز به مقدار قابل توجهی کاهش یافته و سرعت ساخت و ساز افزایش خواهد یافت.

هم چنین این نمونه از بلوک ها بسیار سبک وزن بوده، به طوری که وزن آن ها نسبت به آجر و سایر مصالح ساختمانی بسیار کم تر می باشد و البته در زمان دیوار چینی به کمک بلوک هبلکس از سیمان کم تری نسبت به سایر مصالح باید استفاده نمود و این امر به نوعی منجر به صرفه جویی در مصرف سیمان می گردد.

از سویی دیگر سازه های هبلکس به دلیل وزن سبکی که داشته در برابر زلزله بسیار مقاوم می باشند و در نتیجه استفاده از آن ها، استحکام ساختمان را در برابر ارتعاشات ناشی از زلزله به طور چشمگیری افزایش خواهد داد.

هم چنین هبلکس در برابر عواملی چون سرما، گرما و سر و صدا عایق می باشد و از این رو عاملی برای جلوگیری از اتلاف انرژی در ساختمان شناخته شده است.

و اما سلیس یکی از مواد تشکیل دهنده بلوک هبلکس می باشد. و وجود این ماده در این نوع بلوک منجر گردیده تا حرارت در آن به کندی هدایت و انتقال داده شود. در نتیجه هبلکس از عایق های آتش سوزی در صنعت ساختمان سازی به شمار می آید.

در ضمن بلوک هبلکس از خاصیت برش کاری برخوردار می باشد. به گونه ای که به راحتی می توان آن ها را با اره چوب بری برش داده و مواردی مانند سیم کشی در ساختمان را به سهولت و آسانی انجام داد.

قیمت جدیدترین بلوک سبک هبلکس تبریز

قیمت جدیدترین بلوک سبک هبلکس تبریز

بلوک سبک هبلکس تبریز از بلوک های پرطرفدار و پرکاربرد می باشد که در واقع جدیدترین قیمت بلوک سبک هبلکس به عوامل مختلفی چون کیفیت مواد اولیه، ابعاد و وزن بلوک، نحوه فروش، هزینه های حمل و نقل و سایر هزینه های جانبی بستگی خواهد داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

پاسخی بگذارید