مرکز خرید و فروش انواع کاشی
خانه / کاشی خارجی / واردات انواع کاشی درجه یک خارجی ارزان

واردات انواع کاشی درجه یک خارجی ارزان

واردات انواع کاشی درجه یک خارجی ارزان را می توان از طریق کشورهای بسیاری مشاهده نمود و تاجران بین المللی این محصولات را متناسب با نظر و سلیقه ی مخاطبان خود وارد می نماید.

واردات انواع کاشی درجه یک خارجی توسط واردکنندگان کاشی به دلیل ارزان بودن و سوددهی بالایی که کاشی خارجی به نسبت کاشی داخلی دارد باعث رو آوردن تاجران کاشی به واردات انواع کاشی خارجی شده است.
کاشی از محصولاتی است که کاملا از مواد معدنی و طبیعی که خاک رس است ساخته می شود و کشورهایی نظیر ایران که مملو از انواع خاکهای رسی است مکان مناسبی است برای ساخت انواع کاشی و سرامیک.
مواد اولیه مورد نیاز برای تولید انواع کاشی
برای ساخت کاشی، خاک سه لایه ای که دارای پتاسیم است استفاده می شود. وجود پتاسیم در خاک باعث نفوذ ناپذیری و جذب کم آب می شود. هر چه پتاسیم خاک بیشتر باشد رنگ آن به سبزی زده و برای ساخت کاشی مناسب تر است.

انواع کاشی به طور کلی

• کاشی درجه یک کاملا سالم بوده و هیچ گونه ایراد ظاهری ندارد.
• در روی کاشی درجه دو و در روی لعاب آن در فاصله 2 سانتی متری از لبه کاشی یک یا دو خال کوچک وجود دارد.
• کاشی درجه سه که در این نوع کاشی در سطح لعاب آنها فقط یک خال به قطر 3 میلی متر وجود دارد و یا در سطح آن یک خال به قطر نیم میلی متر ایجاد شده باشد. یک عامل دیگر در درجه سه شدن کاشی وجود خال به ابعاد 3*10 میلی متر می باشد.

عرضه انواع کاشی درجه یک خارجی

انواع کاشی درجه یک خارجی را می توان از طریق مراکز عرضه و یا شرکت های بازرگانی تهیه نمود؛ چرا که این مراکز توانسته اند با واردات نمونه های درجه یک خارجی بر تنوع محصولات موجود در بازارهای داخلی بیافزایند.

آنچه جذب بیشتر افراد را موجب می شود تنوع بالای این محصولات است؛  زیرا خریداران در این ‌صورت دیگر نگران وجود محدودیت در گزینه های انتخابی شان نمی باشند.

عرضه انواع کاشی درجه یک خارجی موجب شده بسیاری از خریداران که طرفدار محصولات با کیفیت هستند بیشتر به خرید این کالاها بپردازند. این‌ موضوع تا حدودی موجب شده در روند فروش محصولات داخلی اختلال ایجاد شود.

مشاوره شرکت های بازرگانی در حوزه واردات انواع کاشی درجه یک خارجی

واردات انواع کاشی درجه یک خارجی را می توان با کمک شرکت های بازرگانی به انجام رسانید؛ و این موضوع می تواند موجب شود بسیاری از خریداران اطمینان کافی از بابت تکمیل روند واردات این محصولات داشته باشند؛ چرا که شرکت های بازرگانی مسئولیت کامل واردات محصول مورد تقاضا را به عهده می گیرند.

بسیاری از شرکت های بازرگانی نیز با داشتن متخصصین مجرب و حرفه ای توانسته اند با ارائه مشاوره در جهت انتخاب بهترین کالای وارداتی به مشتریان یاری رسانند.

افراد باید دقت داشته باشند که در هنگام انتخاب شرکت های بازرگانی وسواس زیادی به خرج دهند؛ چرا که برخی از این شرکت ها تنها با هدف کسب سودهای کلان اقدام به فعالیت کرده اند.

انواع کاشی های وارداتی درجه یک

در بازار می توانیم کاشی های وارداتی را در انواع مختلف بیابیم که از جانب شرکت های بازرگانی توزیع و عرضه می شوند.

انواع کاشی های وارداتی درجه یک عبارتند از:

  • کاشی های سنتی
  • کاشی های کریستالی و شیشه ای
  • کاشی های هندسی

خریداران در صورت دسترسی به شرکت های بازرگانی می توانند این محصولات را به طور مستقیم و بدون واسطه از آنها تهیه نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاشی سنتی

خرید انواع کاشی سنتی خارجی

خرید انواع کاشی سنتی خارجی در بازار کدام شهر های ایران انجام می شود؟ کاشی …

دیدگاهتان را بنویسید