مرکز خرید و فروش انواع کاشی
خانه / کاشی سنتی / نمایندگی تولید کاشی سنتی زیبا

نمایندگی تولید کاشی سنتی زیبا

کاشی های سنتی، از قدیم تا به حال یکی از بهترین انتخاب های بشر برای زیبا سازی اماکن بوده. امروزه نیز بسیار از افراد از این مدل کاشی ها استفاده ی بسیاری می کنند. نمایندگی تولید کاشی سنتی زیبا، امکان خرید این کاشی های منحصر به فرد را برای مصرف کنندگان بسیار راحت کرده.

آیا شما با نمایندگی تولید کاشی سنتی زیبا آشنایی دارید؟ این کاشی های سنتی در چه مراکزی بیشتر به چشم خواهند آمد؟
همانطور که می دانید امروزه به علت گسترش کسب و کار تولید در زمینه هر محصولی نیاز به چند نمایندگی در شهرهای مختلف احساس خواهد شد. نمایندگی تولید کاشی سنتی زیبا که در شهرهای مرکزی ایران بیشتر در حال فعالیت است می تواند زیباترین کاشی ها را تولید نموده و زیبایی های هنر اسلامی در نهایت دقت و ظرافت به تصویر بکشد.

تولید کاشی سنتی زیبا در چه رنگ هایی انجام می شود؟ آیا می دانید که کارخانه های تولیدی کاشی سنتی در کدام شهر ها وجود دارند؟در این مقاله با ما همراه باشید تات بر اطلاعات تان افزوده شود.

کاشی سنتی

اگر شما نیز به هنر کاشی کاری علاقه دارید، باید بدانید که کاشی کاری از قرن ها قبل در بین مردم بسیار طرفدار داشته به طوری که افراد ساعت ها وقت خود را بر روی ساختن این کاشی ها می گذاشتند. می توان گفت اولین نمونه های کاشی کاری مربوط به هزاره دوم پیش از میلاد می باشد. اما در ایران قدمت کاشی کاری به ۲ یا ۳ قرن پیش از میلاد می رسد. اولین آثار کاشی کاری را در بناهای مربوط به هخامنشی و آشور می بینیم. اوج شکوفایی این هنر در ایران مربوط به دوره ی ظهور اسلام می شود.

از قدیمی ترین کاشی های سنتی می تواند به کاشی هایی اشاره کرد که در دوران آل بویه بر روی مساجد از آن ها استفاده شده.

تولید کاشی سنتی

انواع کاشی های سنتی

 • کاشی معرق : این کاشی ها، از بهم چسباندن چند تکه کاشی که از قبل نقشه و طرح آن ها کشیده شده است به دست می آید. در بسیاری از مساجد این کاشی ها به چشم می خورند.
 • کاشی معقلی : کاشی معقلی، کاشی است که در آن خط کوفی با زاویه های مشخص که از طریق یک قاعده خاص پیروی می شود در کنار هم دیگر قرار می گیرند. معمولا از این کاشی ها در مراکز مذهبی برای نوشتن نام های خداوند و یا امامان استفاده می شود.
 • کاشی کاری مشبک : هانطور که از اسمش پیداست، به گونه ای انجام می شود که به صورت پنجره پنجره در کنار یک دیگر قرار می گیرند و نور از بین آن ها عبور می کند.
 • کاشی کاری هفت رنگ : در این نوع کاشی کاری، کاشی ها با رنگ های مختلف با سلیقه ی طراح در کنار یک دیگر قرار می گیرند.

تولید کاشی سنتی

نمایندگی تولید کاشی سنتی زیبا

حال که با تمامی کاشی های سنتی آشنا شده اید، مطمعنا به دنبال جایی مطمعن برای خرید این کاشی ها هستید!

نمایندگی تولید کاشی سنتی زیبا، این خرید را برای شما بسیار راحت و دل نشین می کند. شما می توانید با مراجعه به این نمایندگی، کاشی مورد نظر خود را خریده و از آن استفاده های بسیاری بکنید.

کاشی  سنتی را اگر از نظر کارایی شان بخواهیم مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم که در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند که این امر سبب جلب توجه مشتریان زیادی می شود.

تولید کاشی سنتی

رنگ بندی کاشی سنتی

همان طور که کلیه مصالح ساختمانی به خصوص کاشی ها در بازار در نمونه های متنوعی یافت می شوند کاشی سنتی نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. کارخانه های تولیدی که کاشی سنتی را آماده فروش می کنند هر کدام برای محصولات خود ویژگی هایی را قرار می دهند که در انتخاب مشتریان موثر می باشد. از جمله این موارد می توان به رنگ بندی کاشی سنتی اشاره کرد که در این جا به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم:

 • رنگ زرد
 • رنگ آبی
 • رنگ سبز
 • رنگ فیروزه ای
 • رنگ قرمز

تولید کاشی سنتی

تولید کاشی سنتی

تولید کاشی سنتی در کشور ما در نمونه های مختلفی و به طور عمده انجام می شود. زیرا اماکن مذهبی و مساجد از این کاشی ها به طور کلی استفاده می کنند. شرکت های تولید کننده فعال در این زمینه بسیار است که در خطوط تولید خود از مواد اولیه خاصی استفاده می کنند که به همین سبب می توان آن ها را در درجه های کیفی متفاوت تهیه کرد. در شهر های مختلف این تولیدی ها وجود دارند که در ادامه چند نمونه را ذکر می کنیم:

 • شهر تهران
 • شهر اصفهان
 • شهر یزد
 • شهر مشهد
 • شهر تبریز

تولید کاشی سنتی

نمایندگی کاشی سنتی زیبا

روش های مختلفی برای فروش کاشی سنتی در نظر گرفته می شود که هر کدام از آن ها با خدمات خاصی همراه است. تولید کاشی سنتی زیبا در نمونه های متنوع است که به منظور فروش بهتر در نمایندگی های پخش عرضه می گردند. تولید کاشی سنتی در شهر های مورد نظر به طور عمده سبب کاهش قیمت ها می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کاشی سنتی

خرید کاشی سنتی در فروشگاه های مجازی

امروزه تمایل مشتریان و مصرف ­کنندگان به خرید اینترنتی محصولات من جمله خرید کاشی سنتی …

پاسخی بگذارید