مرکز خرید و فروش انواع کاشی
خانه / کاشی سنتی معرق / مراکز پخش و توزیع کاشی سنتی معرق

مراکز پخش و توزیع کاشی سنتی معرق

کاشی سنتی معرق به نوعی از کاشی اطلاق می شود که بیشتر برای برای تزئینات از آن بهره می گیرند. مراکز پخش و توزیع کاشی سنتی معرق، خرید این کاشی را برای خریداران بسیار راحت و سریع کرده اند.

آیا شما با مراکز پخش و توزیع کاشی سنتی معرق آشنایی دارید؟ چه چیزی باعث جلا و درخشش کاشی های سنتی معرق می باشد؟
همانطور که مستحضرید کاشی سنتی معرق که یکی از انواع مختلف کاشی ها آن هم در طرح و اندازه های متنوع و بسیار زیبا می باشد که توسط شرکت های پخش زیادی به عنوان مراکز عرضه کننده در دسترس افراد قرار خواهد گرفت. از ویژگی های جالب کاشی سنتی معرق جلا و درخشش بی نظیر است که بخاطر وجود عناصر و فلزاتی مانند قلع و سرب در آلیاژ آن می باشد.

کاشی سنتی هفت رنگ در بازار ها چگونه پخش و توزیع می شود؟ در بازار ها کاشی سنتی را در چه نمونه هایی می توان تهیه کرد؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با واحد فروش ما در ارتباط باشید.

کاشی سنتی معرق

کاشی سنتی معرق چیست؟

معرق از ریشه ی کلمه عرق می آید. عرق یعنی رگه و ریشه، کاشی سنتی معرق به نوعی از کاشی می گویند که بیشتر در فضاهای سنتی و مذهبی به دلیل زیبایی و رنگی که دارد مورد استفاده قرار می گیرد.

کاشی سنتی معرق معمولا از تکه های کاشی هایی که با طرح و سایز های مشخص کنار یک دیگر قرار می گیرند و یک طرح اصلی را به وجود می آورند تشکیل شده است.

ساخت کاشی معرق یکی از پر زحمت ترین کار هاست. یعنی برای ساختن هر متر مکعب از این کاشی ها حدود 80 ساعت کار نیاز است!

این کاشی ها را در مساجد، محراب ها، گنبد ها و گلدسته ها بسیار مشاهده می کنید.

کاشی سنتی معرق

مراحل ساخت کاشی معرق

 1. طراحی و نقشه : اولین مرحله، طراحی نقش مورد نظر بر روی کاغذ است. نقش ها و طراحی ها معمولا همان طرح های متداول هستند که بر روی بسیاری از کاش های سنتی می توانید مشاهده کنید.
 2. شماره بندی نقشه : پس از اینکه طرح بر روی کاغذ کشیده و تمام شد، هر قسمت از آن را به شماره های مشخص تقسیم می کنیم. این کار برای این صورت می گیرد که پس از پایان طراحی و بردین کاشی ها، بدانیم هر کدام از کاشی ها را در چه قسمتی قرار دهیم.
 3. برش نقشه : بعد از شماره گذاری نقشه به برش نقشه می پردازیم. البته قبل از برش نقشه باید رنگ آمیزی آن به تمام شده باشد.
 4. چسباندن نقشه های بریده شده بر روی کاشی : پس از اینکه نقشه را برش دادید به وسیله ی سیریش آن را بر روی کاشی ها می چسبانیم.
 5. تراش کاشی : در این مرحله با استفاده از وسایل مخصوص، کاشی ها را می تراشیم.
 6. چیدن کاشی های تراش خورده در کنار هم : این قسمت، قسمت آخر ساخت کاشی های معرق است. از روی شماره های مشخص که قبل از بریدن نقشه آن ها نوشته ایم، کاشی ها را در کنار یک دیگر می چسبانیم.

کاشی سنتی معرق

مرکز پخش و توزیع کاشی سنتی معرق

مرکز پخش و توزیع کاشی سنتی معرق، کاشی های آماده را در بسته بندی های کاملا محکم و مطمعن برای فروش عرضه می کنند. هم چنین شما می توانید به صورت اینترنتی، این کاشی ها را سفارش داده و درب منزل دریافت کنید.

در شهر های مختلفی از کشورمان کاشی سنتی به طور عمده برای فروش آماده می شود که هر کدام از آن ها محصولات خاصی را در بازار ها عرضه می کنند.

انواع کاشی سنتی

در بین انواع مختلف کاشی ها اگر اندکی دقت داشته باشیم متوجه می شویم که این محصولات در نمونه های متنوعی هستند که در این جا می خواهیم در مورد کاشی سنتی بگوییم. طرح های مورد استفاده در کاشی های سنتی متفاوت است که به همین سبب می توان آن ها را با نام های متفاوتی نامگذاری کرد. جهت تکمیل اطلاعات به چند نمونه از کاشی های سنتی اشاره می کنیم که به قرار زیر است:

 • کاشی سنتی معرق
 • کاشی سنتی مشبک
 • کاشی سنتی جسمی
 • کاشی سنتی نره
 • کاشی سنتی حمیل

کاشی سنتی معرق

پخش کاشی سنتی معرق

در قسمت قبل انواع کاشی سنتی را ذکر کردیم و در این میان نام کاشی سنتی معرق را مشاهده می کنیم که با زیبایی خاصی که دارد در مکان های متعددی مورد کاربری قرار می گیرد. این کاشی ها برای این که در دسترس خریداران قرار بگیرند توسط شرکت های تولیدی به طرق مختلفی در بازار ها پخش می شوند. خدماتی را که در پخش کاشی سنتی معرق موثر است را در این جا ذکر می کنیم که به قرار زیر است:

 • مراکز پخش کاشی سنتی
 • نمایندگی فروش کاشی سنتی
 • سایت های آنلاین کاشی سنتی
 • فروشگاه اینترنتی کاشی سنتی

کاشی سنتی معرق

مراکز پخش و توزیع کاشی سنتی

پخش و توزیع کاشی  سنتی معرق در بازار ها به طور عمده انجام می شود. با این شیوه مشتریان می توانند با پرداتخت هزینه کمتری نیاز های خود را بر طرف کنند که این امر به نفع شان تمام می شود. مراکز پخش و توزیع را می توان در بازار شهر های مختلفی از کشورمان یافت کرد که در معاملات تاثیر بسیار می گذارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاشی سنتی معرق

تولید کاشی سنتی معرق باکیفیت

کاشی مُعرق قطعات بزرگ و کوچک بریده‌شده کاشی است که بر اساس طرح، با نقوش …

دیدگاهتان را بنویسید