مرکز خرید و فروش انواع کاشی
خانه / سرامیک / مدل سرامیک آشپزخانه بزرگ | فروشگاه مرکزی انواع کاشی و سرامیک

مدل سرامیک آشپزخانه بزرگ | فروشگاه مرکزی انواع کاشی و سرامیک

کاشی و سرامیک در به راحتی می توان در انواع و مدل های متنوعی در بازار پیدا کرد. آن قدر در این زمینه تنوع وجود دارد که به آسانی می شود طرح مورد نظر خود را پیدا کرد. البته این مسئله گاهی باعث گیجی مشتریان هم می شود. 

بهرحال در این خصوص شرکت های تولیدی و وارداتی مختلف فعالیت می کنند. از نمایندگی ها و بازارهای مرکزی می توان مدل سرامیک آشپزخانه بزرگ را تهیه کرد. فروشگاه مرکزی انواع کاشی و سرامیک کارخانه های تولید کننده، در تهران و شهرهای گوناگونی فعالیت می کنند که می شود برای نمونه به نمایندگی کاشی آشپزخانه یزد اشاره کرد. 

در کنار این برند معروف، برندهای دیگری هم هستند که بهترین مدل های سرامیک آشپزخانه بزرگ را عرضه می دارند. می توان از طریق دفاتر مرکزی فروش آنان با قیمت های مناسبی خرید خود را انجام داد. 

مدل سرامیک آشپزخانه بزرگ | فروشگاه مرکزی انواع کاشی و سرامیک

انواع مدل های سرامیک آشپزخانه بزرگ

انواع مدل های سرامیک آشپزخانه بزرگبرای آشپزخانه های بزرگ عموماً از سرامیک هایی استفاده می کنند که دارای ابعاد کوچکتری باشد. برای نمونه می توان از در آشپزخانه هایی که نور کافی دارند، از سرامیک های مات در اندازه های ۵۰*۵۰ و یا ۴۰*۴۰ کار گرفت. در کف آشپزخانه های بزرگ که دارای نور کمتری هستند، می توان از سرامیک های براق ولی در ابعاد بزرگتر مانند: ۸۰*۴۰، ۴۰*۱۲۰ و غیره استفاده کرد. 

با در نظر گرفتن این مسائل می توان آشپزخانه ای زیبا با کفی بسیار مناسب را ساخت. به این موضوع نیز باید اشاره کرد که این مسئله به طرح سرامیک هم دارد. طرح باعث می شود که سرامیک های کوچک و بزرگ، به نوع دیگری به چشم بیایند و زیبایی خاصی را ایجاد کنند. 

فروشگاه مرکزی انواع کاشی و سرامیک

فروشگاه مرکزی انواع کاشی و سرامیکدر شهرهای مختلف کشورمان، مراکزی برای خرید و فروش انواع کاشی و سرامیک وجود دارد. در این مراکز فروش عمده سرامیک هم انجام می شود و می توان لیست قیمت کاشی را هم به دست آورد. 

فروشگاه های مرکزی شرکت های تولیدکننده عرضه کننده محصولات در درجه بندی های: 

 1. درجه یک 
 2. درجه دو 
 3. درجه سه 
 4. درجه چهار 

می باشند. این فروشگاه ها در کیفیت ها و طرح ها متفاوتی کاشی و سرامیک تولید شده کارخانه را عرضه می دارند. می توانید برای خرید عمده و جزئی به این دفاتر مرکزی مراجعه کنید. 

طرح های شیک کاشی و سرامیک آشپزخانه

طرح های شیک کاشی و سرامیک آشپزخانهطرح های شیک کاشی و سرامیک آشپزخانه مختلف هستند. شرکت های تولیدی و همچنین وارداتی انواع گوناگونی از کاشی و سرامیک ها مدل جدید را به بازار عرضه کرده اند. واردات کاشی و سرامیک در نقش و نگاری های منحصر به فردی صورت می گیرد. 

با مراجعه به مراکز خرید و فروش به راحتی می توانید بهترین و شیک ترین طرح سرامیک و کاشی آشپزخانه را تهیه کنید. در این جا به چند نمونه از طرح های زیبا و شیک اشاره می نماییم: 

 • طرح پارکت 
 • طرح سنگ 
 • طرح چوب 
 • طرح سه بعدی 
 • طرح فانتزی 
 • طرح کلاسیک 
 • طرح شطرنجی 
 • و …. 

عرضه مناسب ترین سرامیک های کف آشپزخانه

عرضه مناسب ترین سرامیک های کف آشپزخانهعرضه مناسب ترین سرامیک های کف آشپزخانه از مراجع گوناگونی انجام می شود. در این جا به معرفی مکان هایی که عرضه کننده اصلی هستند، می پردازیم: 

 1. کارخانه ها: تولید کننده اصلی هستند و عرضه سرامیک های کف را به صورت عمده انجام می دهند. 
 2. شرکت های بازرگانی: کارشان در بازار مانند تولیدی ها است و آنان نیز عرضه مناسب ترین سرامیک های کف را به گونه عمده انجام می دهند. 
 3. نمایندگی ها: از این شعبه ها که عرضه کننده در سراسر کشور هستند، می توان به صورت جزئی و عمده خرید کرد. 
 4. وبسایت های اینترنتی: امروزه نقش مهمی در عرضه بهترین نوع سرامیک کف آشپزخانه دارند. 
 5. بازارهای خرید و فروش: به راحتی می توانید در هر شهری که زندگی می کنید، این بازارها را پیدا کرده و مناسب ترین و در عین حال با کیفیت ترین نوع سرامیک کف برای آشپزخانه را تهیه نمایید. 
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت و انواع سرامیک تکسرام اصفهان در بازار ایران

لیست قیمت سرامیک تکسرام اصفهان در بازار ایران را می توان از سایت های آنلاین دریافت نمود. خریدار عمده سرامیک تکسرام با مراجعه به نمایندگی های معتبر می تواند خرید

پاسخی بگذارید