مرکز خرید و فروش انواع کاشی
خانه / کاشی سرویس بهداشتی / قیمت کاشی سرویس بهداشتی | جدیدترین مدل

قیمت کاشی سرویس بهداشتی | جدیدترین مدل

قیمت کاشی سرویس بهداشتی بستگی به فاکتور های مختلفی دارد. نام شرکت تولید کننده، کیفیت مواد اولیه و مدت زمان ماندگاری از جمله مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت این کالا می باشند. ایران به دلیل سابقه خوبی که در تولیدات کاشی و …  دارد همواره یکی از قطب های تولید کاشی در جهان می باشد. شرکت های موجود در استان های یزد، اصفهان و تبریز از پیشگامان تولید بهترین نوع کاشی و سرامیک در ایران هستند. قیمت کاشی سرویس بهداشتی و انواع دیگر کاشی و سرامیک با توجه به مدل ها و رنگ آن ها در این شرکت ها متفاوت است.

قیمت کاشی سرویس بهداشتی | جدیدترین مدل

جدیدترین مدل های کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

جدیدترین مدل های کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

کاشی و سرامیک که یکی از عنصرهای اساسی در طراحی سرویس بهداشتی منزل می باشد همواره با تولیدات مدل های جدیدی همراه است. مدل هایی که با تنوع و رنگ بندی های مختلفی وجود دارند و هر شخصی می تواند بسته به مکان و شرایط منزل خود بهترین و زیباترین مدل های کاشی را برای سرویس بهداشتی و دیگر نقاط منزل خود داشته باشد. برای مثال برای سرویس های بهداشتی کوچک باید کاشی های با رنگ روشن را استفاده کرد تا فضای داخلی آن را بزرگتر از آن چه که هست نمایش دهد. متاسفانه در کشور ما کمتر به زیبایی و دکوراسیون درون سرویس های بهداشتی اهمیت می دهند اما در دیگر کشور ها به این موضوع اهمیت جدی تری داده می شود. هر چند که با بالارفتن تنوع مدلی و رنگی کاشی ها انتخاب برای ما بسیار سخت خواهد شد اما در نهایت می توانیم از بین این همه طرح مختلف آنچه مورد پسند و سلیقه ما است را انتخاب کنیم.

فروش انواع کاشی کف و دیوار لوکس

فروش انواع کاشی کف و دیوار لوکس

کاشی کف و دیوار لوکس یا لاکچری از جمله این تجهیزات می باشند که دارای مشتریان خاص خود می باشند. فروش انواع این تجهیزات در بازار های کاشی و سرامیک به شیوه های متنوعی صورت می گیرد. فروش عمده برای انبوه سازان مسکن و پیمان کاران ساختمانی به صورت عمده انجام می شود. چرا که این افراد این کالا را برای چندین واحد ساختمان نیاز دارند. برخی فروشگاه ها دارای سایت های فروش اینترنتی نیز می باشند که به معرفی نمونه های مختلف و جدید انواع کاشی کف و یا دیوار می پردازند و امکان مشاهده تصاویر آن را نیز فراهم می سازند.

قیمت خرید انواع کاشی سرویس بهداشتی

قیمت خرید انواع کاشی سرویس بهداشتی

شرکت های تولید کاشی و سرامیک در ایران محصولاتی در مدل ها و رنگ بندی های متنوع  عرضه می کنند که قیمت خرید انواع کاشی دستشویی و قیمت کاشی و سرامیک حمام و … با توجه به کیفیت و همچنین ابعاد آن ها متفاوت است. همچنین عواملی مثل موارد زیر در تعیین نرخ خرید این اجناس تاثیر گذار می باشند:

  • کاشی کف یا دیواره
  • جنس آنها
  • ضخامت
  • بسته بندی
  • تعداد و نوع خرید
  • طرح
  • رنگ بندی
  • نحوه تولید آن ها

امروزه بیشتر از انواع کف پوش برای دکوراسیون های داخلی استفاده می شود که خیلی زود نیز آسیب می بینند اما مدل های جدید کاشی و سرامیک توسط شرکت های ایرانی تولید شده اند که علاوه بر داشتن همان طرح های کف پوش ها مقاوت بسیار بالایی نیز دارند که این موضوع می تواند دکوراسیونی با همان طرح ها اما بسیار مقاوم تر و حتی زیباتر را به ما هدیه دهد که این دکوراسیون بر خلاف کف پوش ها ماندگاری بسیار بالاتری نیز دارد. همچنین قیمت کاشی حمام به صورت حراج کاشی و سرامیک نیز در خرید ارزان قیمت این تجهیزات نقش مهمی دارد.

پخش عمده کاشی و سرامیک در ایران

پخش عمده کاشی و سرامیک در ایران

هر مشتری می تواند خرید عمده کاشی را از شرکت ها و تولید کنندگان این محصولات انجام دهد که انجام این کار هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی ممکن است. تولید کنندگان کاشی و سرامیک در کشور از طریق واحد های پخش و توزیع خود آن را به تمام نقاط کشور ارسال می دارند و دسترسی به آن را ممکن می سازند. پخش عمده با قیمت مناسب تر و ارزان تر از بازار ممکن است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کاشی و سرامیک برای سرویس بهداشتی به قیمت درب کارخانه

فروش کاشی سرامیک برای سرویس بهداشتی به قیمت درب کارخانه با نرخ نازلتری صورت می گیرد. فروش عمده کاشی و سرامیک در کاهش قیمت آن نقش بسیار مهمی دارد. لیست قیمت کاشی

پاسخی بگذارید