مرکز خرید و فروش انواع کاشی
خانه / کاشی سرامیک / قیمت کاشی سرامیک درجه ۳ جدید ایرانی

قیمت کاشی سرامیک درجه ۳ جدید ایرانی

اگر بخواهیم یکی از انواع کاشی و سرامیک بر حسب درجه بندی را نام ببریم، می توان به کاشی سرامیک درجه ۳ اشاره کرد. این نوع کاشی و سرامیک ها از قیمت فوق العاده مناسبی بهره برده و فقط از نظر ظاهری، دارای یک خال بسیار ناچیز در سطح لعابدار می باشند. اما همین مساله بر قیمت آن تاثیر گذاشته است. وگرنه این نوع از کاشی و سرامیک ها از نظر کاربردی دارای هیچ محدودیتی نبوده و چه بسا که نتیجه ظاهری و حتی کیفیتی بی نظیری را در فضا به وجود می آورند. حال اگر تصمیم به خرید این نوع از کاشی و سرامیک ها دارید و یا خواستار کسب اطلاع از قیمت کاشی سرامیک جدید ایرانی هستید، می توانید از طریق مراجع فروش مطمئن اقدام کنید.

قیمت کاشی سرامیک درجه 3 جدید ایرانی

خرید سرامیک و کاشی کف ۶۰*۶۰ ارزان قیمت

خرید سرامیک و کاشی کف 60*60 ارزان قیمتسرامیک و کاشی با برخورداری از ساختاری مناسب و قابل قبول توانسته اند به عنوان کفپوشی مقاوم شناخته شده و به همین دلیل در همه امور ساختمان سازی دارای کارایی های خاص و بسیار زیادی می باشند.
همچنین ظاهر این نوع از ابزار ساختمانی، کاملا به روز بوده و همین موضوع کافی است تا بتوان از آن ها برای دیزاین و افزایش نمای داخلی و حتی خارجی ساختمان نیز بهره برد.
اما نکته ای که ذکر آن ضروری می باشد، این است که هر یک از کاشی و سرامیک های مورد استفاده و موجود در بازار فروش، انواع متفاوتی را از نظر سایز و اندازه شامل می شوند.
گفتنی است یکی از رایج ترین و البته پرفروش ترین سایز موجود در کاشی و سرامیک های ساختمانی، بخصوص کاشی و سرامیک های کف، سایز ۶۰*۶۰ است.
قابل ذکر است که این نوع از کاشی و سرامیک ها با وجود اندازه متناسب خود، از قیمت ارزانی نیز برخوردار می باشند.

لذا اگر بخواهید برای خرید کاشی جدید و یا خرید کاشی عمده به هر یک از مراکز برتر فروش مراجعه کنید، کاشی و سرامیک کف ۶۰*۶۰ را در این طرح های بسیار زیبا به شما ارائه داده و از همه مهم تر اینکه از کاشی و سرامیک هایی ارزان قیمت نیز بهره مند خواهید شد:

 • کاشی و سرامیک طرح سنگ
 • کاشی و سرامیک طرح پارکت
 • کاشی و سرامیک طرح چوب

فروشگاه اینترنتی انواع کاشی و سرامیک درجه ۳

فروشگاه اینترنتی انواع کاشی و سرامیک درجه 3همانطور که گفتیم هر یک از کاشی و سرامیک های مورد استفاده در محیط های گوناگون ساختمانی، از حیث درجه بندی به انواع متفاوتی قابل دسته بندی می باشند که اگر بخواهیم به ذکر آن ها بپردازیم، شامل گزینه های زیر خواهند شد:

 • کاشی و سرامیک درجه ۱
 • کاشی و سرامیک درجه ۲
 • کاشی و سرامیک درجه ۳
 • کاشی و سرامیک درجه ۴
 • کاشی و سرامیک صادراتی

هر یک از کاشی و سرامیک های نامبرده با کارایی هایی که از خود نشان داده اند، توانسته اند منجر به کسب رضایت حداکثری مصرف کنندگان شده و نتایج خوبی را در انواع فضاها به وجود آورند.
اما موضوع مورد بحث، کاشی و سرامیک ها درجه ۳ هستند که این روزها در بازار فروش، بسیار پر مخاطب ظاهر شده اند.
پر مخاطب به این جهت که قیمتی بسیار مناسب به آن ها اختصاص یافته و همین موضوع موجب هجوم سیلی از تقاضا ها به سمت آن ها شده است.
شاید از نظر ظاهری این ابزار دارای یک خال ناچیز و غیر قابل محسوس باشند، اما خوشبختانه این مورد، هیچ تاثیری در کارایی و زیبایی شان نداشته و تنها تاثیرش بر روی قیمت کاشی درجه ۳ خواهد بود.
پس با خاطری آسوده می توانید انواع کاشی و سرامیک درجه ۳ زیبا و در عین حال با کیفیت مناسب را از فروشگاه های اینترنتی معتبر تهیه نمایید.
مطمئنا فروشگاه های اینترنتی که به فروش کاشی ارزان می پردازند، شما را با مزیت هایی روبرو ساخته که در دفعات بعدی خرید نیز از این طریق اقدام خواهید کرد.

سفارش کاشی مناسب آشپزخانه درجه یک با قیمت باورنکردنی

سفارش کاشی مناسب آشپزخانه درجه یک با قیمت باورنکردنیکاشی هایی که جدیدا توسط کارخانجات تولید کننده مجهز داخلی ارائه شده اند؛ هر یک از جنبه کیفیت، مورد تایید بوده و همینطور از شکل هایی مدرن و امروزی بهره برده اند.
ضمن اینکه مقاوت و استحکام کافی در برابر انواع ضربات سنگین را دارا می باشند.
همه این خصایص مثبت موجود در کاشی های امروزی کافی است تا بتوان از آن ها هم به عنوان کاشی مناسب آشپزخانه و هم در فضاهای دیگر خانه بهره برد و نتایج فوق العاده ای را به چشم دید.

با این اوضاف اگر تصمیم به سفارش و خرید کاشی آشپزخانه گرفته اید، اگر مسیر خرید خود را به درستی انتخاب کنید، یعنی اگر مراکز فروش مطمئنی مانند نمایندگی های فروش را برای خرید های خود برگزینید، قطعا به نتایج دلخواه تری از خرید خواهید رسید.
ضمن اینکه می توانید از کاشی های آشپزخانه را چنین خصایص بسیار ایده آلی به طور کامل بهره مند شوید:

 • کاشی آشپزخانه درجه یک
 • کاشی آشپزخانه با قیمت باورنکردنی

کارخانه تولیدی کاشی و سرامیک بین کابینتی در تبریز

کارخانه تولیدی کاشی و سرامیک بین کابینتی در تبریزایران مهد تولید انواعی از بهترین و ممتاز ترین کاشی و سرامیک ها در کل جهان به شمار رفته و رقیبان زیادی را به رقابت با خود بر انگیخته است.
اما به راستی که تابحال هیچ کشوری به اندازه کشور ما نتوانسته در حوزه تولید کاشی و سرامیک، این چنین موفق و بی همتا ظاهر شده و کاشی و سرامیک های مشتری پسندی را هم به بازار داخلی و هم به بازار های خارجی عرضه سازد.

لازم است در این بخش به دو کارخانه برتر واقع در شهر های تبریز و یزد اشاره کنیم که با برندی معتبر و همچنین با تجربه ای چندین و چند ساله توانسته اند کاشی و سرامیک هایی درجه یک را عازم بازار های فروش سازند. کارخانجاتی مانند:

 • کارخانه کاشی تبریز
 • کارخانه کاشی عقیق یزد

قابل ذکر است از هر یک از کارخانجات مذکور که تا کنون محصولات پرفروشی را عرضه ساخته اند؛ کاشی و سرامیک های متعددی حاصل آمده که از این میان میتوان به کاشی و سرامیک بین کابینتی تبریز و کاشی بین کابینتی عقیق اشاره کرد.
قیمت کاشی تبریز
ضمن اینکه باید گفت طرح کاشی تبریز و البته سرامیک آن و همینطور طرح کاشی عقیق از نوع بین کابینتی آن، همگی بسیار منحصربفرد بوده و به همین دلیل می توان روی آن ها به عنوان گزینه هایی ایده آل برای خرید بهره جست.

قیمت کاشی و سرامیک طرح پارکت مخصوص کف پارکینگ

قیمت کاشی و سرامیک طرح پارکت مخصوص کف پارکینگیکی از کابرد های اصلی کاشی و سرامیک به منظور پوشش انواع کف از جمله کف پارکینگ می باشد.
امروزه تمامی کف پارکینگ های موجود در ساختمان های نو و مدرن، به مانند خود ساختمان ها بروز شده و از کاشی و سرامیک هایی با طرح های جدید نیز برای پوشش دهی آن ها استفاده می شود.

یکی از این طرح ها که جلوه پارکینگ ها را چند برابر کرده و در شیک تر به نظر رسیدن آن ها موثر واقع شده، طرح پارکت می باشد.
البته استحکام و درجه مقاومت موجود در کاشی و سرامیک های طرح پارکت مخصوص کف پارکینگ نیز بسیار بالا بوده و تحمل اوزان بالایی را نیز دارند.
در نتیجه می توان آن  را جزو برترین طرح های موجود در این زمینه به شمار آورد.

اما در خصوص قیمت سرامیک کف یا کاشی کف پارکینگ اگر بخواهیم بگوییم؛ باید گفت که این قیمت با توجه به نوع درجه بندی کاشی و سرامیک های مورد نظر تعیین خواهد شد.
یعنی کاشی و سرامیک کف پارکینگ درجه یک، دارای قیمت بیشتری نسبت به کاشی و سرامیک های دیگر در این خصوص می باشد.

انواع کاشی و سرامیک طرح دار پذیرایی در سال ۹۸

انواع کاشی و سرامیک طرح دار پذیرایی در سال 98یکی دیگر از فضاهای ساختمانی که بیشترین میزان استفاده را از کاشی و سرامیک می بند، قسمت های پذیرایی می باشند.
این قسمت در یک ساختمان از درجه اهمیت بالایی برخوردار بوده و نیاز است تا کاشی و سرامیک هایی مناسب هم از نظر کیفیت و هم از نظر زیبایی برای آن ها انتخاب شود.
چرا که این کار هم باعث افزایش نما و جلوه آن شده و در بروز رسیدن دکوراسیون داخلی ساختمان، تاثیر بسزایی را خواهد داشت و هم به دوام و استحکام کف پذیرایی خواهد انجامید.
در هر حال اگر می خواهید از انواعی از بهترین کاشی و سرامیک پذیرایی بهره مند شده و یا آن ها را تحت کاشی و سرامیک های طرح دار پذیرایی مورد تهیه و خریداری قرار دهید، می توانید به مراکز برتر فروش که شمارشان کم هم نیست، مراجعه کنید.
در آنجاست که از این مزیت ها مستفیذ می شوید:

 • هم تخفیفات خوبی از قیمت سرامیک پذیرایی در صورت انجام سفارشات عمده نصیبتان شده.
 • و هم خواهید توانست از انواع کاشی سرامیک طرح دار فوق العاده زیبای پذیرایی در سال ۹۸ که از سوی عرضه کنندگان معتبر در نظر گرفته شده است، بهره وافر را ببرید.

بزرگترین شرکت پخش و فروش کاشی و سرامیک درجه ۳

بزرگترین شرکت پخش و فروش کاشی و سرامیک درجه 3کاشی و سرامیک های درجه ۳ که در حال بخش عظیمی از بازار را اشباع کرده و خریداران بسیاری را با خود همراه و همگام ساخته اند، توسط شرکت های متعددی قابل فروش و ارائه می باشند.
یکی از بهترین شرکت هایی که به فروش کاشی سرامیک و یا فروش کاشی ایرانی در بهترین نمونه ها پرداخته و به همین دلیل کانون مراجعات بسیاری قرار گرفته است، شرکت پخش و فروش می باشد.

این شرکت ها با برقراری شرایط مناسب خرید نزد همه مشتریان و خریداران، به ارتقای قدرت خرید آن ها کمک کرده و به همین جهت رواج خرید و فروش خوبی از انواع کاشی و سرامیک درجه ۳ و نمونه های دیگر را در بازار رقم زده اند.
اما از جمله شرایط مطلوب خرید که توسط بزرگترین شرکت پخش و فروش کاشی و سرامیک درجه ۳ یعنی این مرکز، در اختیار همه مشتریان قرار گرفته است را می توان شامل این موارد دانست:

 • سفارش انواعی از جدید ترین و زیباترین کاشی و سرامیک درجه ۳ ایرانی
 • خرید انواع کاشی و سرامیک درجه ۳ متنوع با قیمت مستقیم و بسیار اقتصادی

جدیدترین مدل های کاشی و سرامیک درجه یک صادراتی

جدیدترین مدل های کاشی و سرامیک درجه یک صادراتیاگر خاطرتان باشد در درجه بندی انواع کاشی و سرامیک، نمونه های متعددی را نام بردیم که یکی از آن ها کاشی و سرامیک درجه یک صادراتی بود.
این نوع از کاشی و سرامیک ها با برخورداری از کیفیت هایی متمایز و ظواهری فوق العاده چشمگیری و خاص، آماده صادرات به بازار کشور های دیگر بوده و در این عرصه جایگاه بسیار خوبی دست پیدا کرده اند.
البته از کاشی و سرامیک درجه یک صادراتی که بیشتر به منظور ارسال به کشور های دیگر استفاده می شود؛ برای برخی از مصارف داخلی نیز بهره می برند.
اما چون قیمت کاشی درجه ۱ صادراتی نسبت به نمونه های دیگر بسیار بیشتر است؛ به همین جهت می توان گفت که عموما قشر مرفه قادر به تهیه و خرید آن ها می باشند.

اما در این قسمت قصد داریم تا شما را با انواعی از مدل سرامیک جدید و کاشی جدید صادراتی که در هر دو بازار های داخلی و خارجی به وفور قابل مشاهده می باشند؛ آشنا سازیم که عبارتند از:

 • کاشی دلاویژ
 • کاشی دایتون
 • کاشی داریا
 • سرامیک هلن
 • سرامیک آلفا
 • سرامیک سیپک
 • و …

پرفروش ترین و بهترین مارک کاشی و سرامیک ایرانی

پرفروش ترین و بهترین مارک کاشی و سرامیک ایرانیکاشی و سرامیک ایرانی که در کل دنیا زبانزد است، در مارک ها یا برند های متفاوتی به بازار فروش ارائه شده است که اگر بخواهیم به برخی از پرفروش ترین و بهترین مارک موجود از این ابزار در بازار فروش اشاره کنیم؛ شامل این موارد خواهند شد:

 • مارک کاشی و سرامیک تبریز
 • مارک کاشی عقیق

هر یک از نمونه های نامبرده ارائه کننده بهترین سرامیک ایرانی و کاشی ایرانی به بازار های مختلف بوده و مورد تایید گروه کثیری از خریداران و مصرف کنندگان قرار گرفته اند.
برای دسترسی به چنین مارک هایی از کاشی و سرامیک هایی که محصولات بی نظیری را در خود جای داده اند و از هر جهت می توان به آن ها اطمینان کرد، نیاز است تا از مراجع فروش تخصصی و مورد اعتماد اقدام گردد.

مرکز تولید و عرضه مستقیم انواع کاشی و سرامیک عقیق

مرکز تولید و عرضه مستقیم انواع کاشی و سرامیک عقیقهمانطور که گفتیم انواع کاشی و سرامیک عقیق که برخاسته از بهترین مارک می باشند؛ جزو پرفروش ترین و برترین هایی به حساب می آیند که خریداران می توانند روی آن ها به عنوان گزینه انتخابی ایده آل حساب باز کنند.
این گروه از کاشی و سرامیک ها که حالا در صدر فروش قرار گرفته و به عنوان محصولاتی متمایز از نظر کیفیت و زیبایی شناخته اند، به روش های مختلفی قابل دسترسی به جهت سفارش می باشند.
یکی از این روش ها که هم راه مطمئن تری را پیش روی خریداران قرار داده و هم منافع و سود بیشتری را برای آن ها به همراه خواهد داشت، مراجعه به مرکز تولید و عرضه مستقیم همین کاشی و سرامیک ها می باشد.
یعنی می توان با مراجعه مستقیم به مرکز تولید و ارائه انواعی کاشی و سرامیک عقیق یزد، از انواع کاشی و سرامیک درخواستی با چنین شرایطی بهره مند شد:

 • سفارش کاشی و سرامیک عقیق اصل و درجه یک
 • خرید کاشی و سرامیک عقیق به صورت بی واسطه و کاملا ارزان

انواع محصولات کاشی و سرامیک با قیمت مناسب در شیراز

انواع محصولات کاشی و سرامیک با قیمت مناسب در شیرازتوسط برخی از مراکز فروش کاشی و سرامیک شیراز، می توان انواع محصولات کاشی و سرامیک را به صورت کاملا به صرفه مورد تهیه قرار داد.
یعنی به عبارتی امکان دسترسی به کاشی و سرامیک ارزان شیراز از طریق این مراکز موجود در این شهر وجود خواهد داشت:

 • نمایندگی های فروش کاشی و سرامیک
 • شرکت های پخش کاشی و سرامیک
 • واحد های بازرگانی و فروش کاشی و سرامیک

بنا براین خریدارانی که به دنبال خرید کاشی و سرامیک با قیمت مناسب می گردند و دسترسی نزدیکی را دارند؛ می توانند با مراجعه به مراکز مذکور  از شرایط حراج سرامیک ارزان بهره کافی را برده و همچنین انواعی از طرح های جدید و فوق العاده زیبا در قالب طرح سرامیک دستشویی، طرح سرمیک پذیرایی و … را متناسب با نیازشان دیده و انتخاب نمایند.

اولین نمایندگی کاشی و سرامیک درجه یک جدید

اولین نمایندگی کاشی و سرامیک درجه یک جدیدعلاوه بر نمایندگی های حضوری کاشی و سرامیک که در سطح شهرهای متعدد به فعالیت در حوزه فروش پرداخته و توانسته اند خدمات بی شائبه ای را خدمت مشتریان مختلف ارائه نمایند؛ برخی از مراکز در قالب نمایندگی فروش کاشی و سرامیک غیر حضوری یا اینترنتی نیز گسترش یافته اند.
بنا براین با مراجعه به آن ها که البته مرکز پیش رو نیز جزو آن ها محسوب می شود، می توان به برترین و نمونه ترین محصولات درخواستی در این حیطه دسترسی پیدا کرد.

قابل ذکر است که مرکز فوق به عنوان اولین نمایندگی کاشی و سرامیک غیر حضوری به فعالیت پرداخته که قادر به عرضه هر نوع خدمات گسترده حین فروش و پس از آن به خریداران واقع در سراسر کشور خواهد بود.
در نهایت توسط آن می توان از انواعی از چنین کاشی و سرامیک هایی به طور کامل مستفیذ شد:

 • کاشی و سرامیک درجه یک و اعلاء
 • کاشی و سرامیک جدید و کاملا بروز
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده کاشی و سرامیک های جدید سفید ساده

کاشی و سرامیک از بهترین کفپوش های عصر حاضر تلقی شده که مطابق با سلیقه های امروزی ارائه شده اند. اگر بخواهیم به یکی از بهترین کاشی و سرامیک های جدید از حیث رنگبن

پاسخی بگذارید