مرکز خرید و فروش انواع کاشی
خانه / سرامیک / قیمت سرامیک کف پذیرایی | بازار فروش انواع کاشی و سرامیک لوکس

قیمت سرامیک کف پذیرایی | بازار فروش انواع کاشی و سرامیک لوکس

سرامیک ها انواع مختلفی دارند که هر کدام شان برای مکان های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند. این سرامیک ها را شرکت های گوناگونی تولید می کنند و در کنار این، شرکت های بازرگانی متعدد هم وارد بازار داخلی می نمایند. این شرکت ها قیمت سرامیک کف پذیرایی و انواع دیگر را بر اساس فاکتورهایی که مد نظر دارند، تعیین می کنند. در بازار فروش انواع کاشی و سرامیک لوکس، می توان بهترین نمونه از تولیدات داخلی کشورمان را پیدا کنیم و سپس تهیه نماییم.

در بازارها طرح های متنوعی از سرامیک کف پذیرایی پیدا می شود. شما می توانید سرامیک هایی علاوه بر پذیرایی، برای آشپزخانه و اتاق های خواب هم تهیه کنید.

قیمت سرامیک کف پذیرایی | بازار فروش انواع کاشی و سرامیک لوکس

معرفی جدیدترین مدل های سرامیک در بازار

معرفی جدیدترین مدل های سرامیک در بازار مدل های جدید سرامیک در بازار داخلی را می توان این گونه معرفی کرد:

 • سرامیک طرح سنگ
 • سرامیک طرح پارکت
 • سرامیک کف منزل چوب
 • سرامیک کف مغازه ساده
 • سرامیک آشپزخانه سه بعدی
 • سرامیک کف سرویس بهداشتی شطرنجی
 • و …

شرکت هایی که در این حوزه فعالیت می کنند، می کوشند تا با در نظر گرفتن شرایط کنونی اقتصادی، بهترین و با کیفیت ترین نوع سرامیک ها را تولید کرده و با قیمت مناسب وارد بازار کنند. می توان برای تهیه این نوع از سرامیک در هر شهری اقدام نمود.

بازار فروش انواع کاشی و سرامیک لوکس

بازار فروش انواع کاشی و سرامیک لوکسفروش انواع کاشی و سرامیک لوکس رونق خوبی دارد. این نوع از سرامیک و کاشی ها به دلیل زیبایی منحصر به فرد و همچنین مقاوم بودن، خریداران زیادی پیدا کرده است. البته این مسئله بستگی به ساخت و سازها هم دارد. هر چه ساختمان سازی بیشتر شود، فروش این محصولات هم بالاتر خواهد رفت. این را نیز از یاد نبریم که بسیاری برای بازسازی منازلشان، از سرامیک و کاشی های لوکس استفاده می کنند.

این ها همه نشان می دهد که بازار فروش این مدل از محصولات خوب می باشد و این را می شود با مراجعه به بازارهای خرید و فروش، متوجه شد.

لیست قیمت سرامیک کف پذیرایی

لیست قیمت سرامیک کف پذیراییقیمت سرامیک کف پذیرایی بستگی به موارد مختلفی از جمله طرح، کیفیت، برند تولید کننده و ابعاد آن دارد. هر شرکتی به نرخی محصول خود را عرضه می دارد که بر پایه همین مواد یاد شده، نرخ گذاری انجام می شود.

اما لیست قیمت سرامیک کف پذیرایی را می توان این گونه اعلام کرد:

 • قیمت سرامیک کف پذیرایی در ابعاد ۶۰*۶۰: ۳۳۰۰۰ تومان
 • قیمت سرامیک کف پذرایی در ابعاد ۸۰*۸۰: ۱۲۰۰۰۰ تومان
 • سرامیک کف پذیرایی در اندازه ۲۰*۱۲۰ با قیمت: ۵۹۸۰۰ تومان
 • سرامیک کف پذیرایی در اندازه ۱۵*۶۰ با قیمت: ۱۰۰۰۰ تومان

قیمت ها بر اساس متر مربع اعلام می شوند. برای این که بتوانید تازه ترین نرخ های روز را به دست آورید، راه های متفاوتی وجود دارد که یکی از آنان مراجعه به فروشگاه های آنلاین است. در این فروشگاه ها علاوه بر ارائه بهترین نمونه های سرامیک کف پذیرایی، می توانید قیمت ها را نیز با بازار مقایسه کنید. در این فروشگاه برندهای متفاوتی عرضه می شود که به راحتی قابل خرید می باشد.

مناسب ترین سرامیک برای کف پذیرایی

مناسب ترین سرامیک برای کف پذیراییمناسب ترین سرامیک برای کف پذیرایی، آن نوع از محصولی می باشد که در قدم اول به دکوراسیون منزل ست شود. در این خصوص رنگ ها و طرح های متفاوتی تولید شده که این ها همه نشان دهنده تنوع در بازار می باشد. شما با در نظر گرفتن مساحت پذیرایی نیز باید سرامیک را تهیه کنید. این مسئله بسیار مهم است و اگر سرامیکی را در اندازه مدل خوب برگزینید، باعث زیبایی پذیرایی می شود و اگر برعکس ان عمل کنید، به دکوراسیون پذیرایی ضربه وارد می نمایید و دیگر برای برگشت دیر است و هزینه های زیادی را در بر می گیرد.

پس در این خصوص نیاز است تا با طراحان مختلفی وارد تماس شد و یا این که از سلیقه خود کمک گرفت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کاشی و سرامیک کف ساختمان در بازار فروش

قیمت کاشی و سرامیک ساختمان در بازار فروش بسیار بهینه و مقرون به صرفه می باشد و قیمت ها معمولا بر حسب متر مربع حساب می شوند. سرامیک کف یکی از بهترین راه پوشش و ز

پاسخی بگذارید