مرکز خرید و فروش انواع کاشی
خانه / سرامیک / قیمت سرامیک کف اتاق | نمایندگی فروش کاشی و سرامیک

قیمت سرامیک کف اتاق | نمایندگی فروش کاشی و سرامیک

از کاشی و سرامیک در جاهای مختلفی از یک ساختمان استفاده می کنند. از آنان می شود در اتاق ها، پذیرایی، آشپزخانه، راه رو، راه پله، دیوارها، نمای ساختمان و سرویس های بهداشتی کار گرفت. این محصولات بهترین مصالح برای زیبا سازی و عایق کاری هستند. آنان دارای مدل ها و طرح های متفاوتی می باشند و با مراجعه به بازار به برندها و اسم های گوناگونی برخواهیم خورد که سازنده این نوع از محصولات می باشند. 

شرکت های تولیدی و وارد کننده متعددی هستند که این نوع از مصالح ساختمانی را در طرح ها و ابعاد مختلفی و با کیفیت های گوناگونی تولید و وارد بازار می کنند. آنان تعیین کننده قیمت سرامیک کف اتاق و دیگر مکان ها هستند. از نمایندگی فروش کاشی و سرامیک می شود تازه ترین قیمت ها را جویا شد و در همین حال به صورت عمده و جزئی خرید خود را انجام داد. 

قیمت سرامیک کف اتاق | نمایندگی فروش کاشی و سرامیک

نمایندگی فروش انواع کاشی و سرامیک

نمایندگی فروش انواع کاشی و سرامیککارخانه ها و گروه های بازرگانی برای این که بتوانند محصولات خود را در سراسر کشور توزع کنند، نمایندگی هایی را تأسیس می نمایند و یا می پذیرند که در کارهای مختلفی فعالیت نمایند. شعبه های فروش انواع کاشی و سرامیک را به بازار عرضه می کنند و یکی از پخش کننده ها اصلی به شمار می رود.

نمایندگی های شرکت های تولیدی و وارداتی را می توان از مراکز خرید و فروش کاشی و سرامیک در هر شهری پیدا کرد. این نمایندگی ها را راه های گوناگونی مانند کانال های شبکه های اجتماعی و وبسایت ها می توان یافت و خرید خود را از آن ها انجام داد. 

شعبه های فروش، سفارش مشتریان را هم به صورت جزئی و عمده می پذیرد و در همین حال خدمات دیگری مانند نصب و اجرای کاشی و سرامیک را هم انجام می دهند. 

ابعاد سرامیک های مخصوص کف ساختمان

ابعاد سرامیک های مخصوص کف ساختمانابعاد سرامیک های مخصوص کف ساختمان مختلف است. این محصول دارای طرح های گوناگونی می باشد که بر اساس آن، اندازه ها تعیین و تولید می شود. 

در این جا به چند نمونه از اندازه های سرامیک های مخصوص کف اشاره می نماییم که در بازار عرضه می شوند: 

 • ابعاد سرامیک کف: 30*30 
 • ابعاد سرامیک کف: 40*40 
 • ابعاد سرامیک کف: 40*120 
 • اندازه سرمیک کف: 30*80 
 • اندازه سرامیک کف: 50*50 
 • اندازه سرامیک کف: 60*60 
 • و … 

هر یک از این ها در مکانی ویژه بکار برده می شوند. از این ابعاد می توان در کف حیاط، کف سرویس بهداشتی، کف لابی، کف آشپزخانه، کف پذیرایی و غیره استفاده کرد. 

قیمت سرامیک های کف اتاق

قیمت سرامیک های کف اتاققیمت سرامیک های کف اتاق بستگی به موارد مختلفی دارد که می شود به کیفیت، ابعاد، طراحی و برند اشاره نمود. شرکت هایی که در کار تولید می باشند، این موارد را در نظر می گیرند و نرخ محصول را تعیین می کنند. همچنین قیمت سرامیک های کف اتاق درجه یک با انواع سرامیک کف درجه دو و سه متفاوت است. 

قیمت فروش سرامیک را می توان از بازا فروش سرامیک و کاشی به دست آورد. اما به چند نمونه از نرخ های روز توجه کنید: 

 • سرامیک 60*60 با قیمت: 36000 تومان 
 • سرامیک 40*40 با قیمت: 25000 تومان 
 • سرامیک 25*100 با قیمت: 96500 تومان 
 • سرامیک 30*90 با قیمت: 28700 تومان 

مناسب ترین سرامیک ها برای کف اتاق

مناسب ترین سرامیک ها برای کف اتاقمناسب ترین سرامیک ها برای کف اتاق، آن نوع از محصولی است که دارای مدل و اندازه خوبی باشد. با مراجعه به بازار فروش سرامیک می توان بهترین برندها را برای این منظور تهیه کرد. همچنین از این بازارها خرید انواع سرامیک لوکس برای کف اتاق امکان پذیر می باشد. شما می توانید در زمان حراج کاشی و سرامیک، با کیفیت ترین نوع سرامیک کف اتاق را در ابعاد و طرح های مورد نظر، تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید. 

برای این که کف اتاق زیبایی داشته باشید، بایستی به اندازه محیط و نوع سرامیک توجه کنید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه سرامیک استخری ارزان قیمت

سرامیک یکی از بهترین کالا هایی می باشد که با توجه به نوع خود در محیط های مختلف کاربرد فوق العاده بالا و مورد توجهی دارد. سرامیک استخری ارزان و مرغوب نیز یکی از

دیدگاهتان را بنویسید