مرکز خرید و فروش انواع کاشی
خانه / کاشی استخری / فروش کاشی استخری تهران

فروش کاشی استخری تهران

کاشی استخری تهران آمار فروش بالایی را به خود اختصاص داده است و چرا که کیفیت و تنوع بالای این تولیدات موجب این امر شده است.

کاشی استخری از انواع کاشی می باشد که در تهران از فروش بالایی برخوردار بوده و شرکتهای تولیدکننده کاشی، به دلایل زیر تولید کاشی استخری را جزو اولویت های خود قرار می دهند.
با توجه به بیماریهای استخوانی و پوستی زیادی که در چند سال اخیر بسیاری از افراد با آن روبرو شده اند، استفاده از استخر هر روز رو به افزایش است و به همین علت ساخت استخرهای گوناگون در تهران رو به افزایش می باشد. یکی از مصالحی که در ساخت استخر کاربرد زیادی دارد، استفاده از انواع کاشی استخری است. این نوع کاشی از معمولا به دلیل مقاومت بالایی که در برابر ضربه و آب دارد، از جنس کاشی ساروج می باشد که در قدیم بسیار استفاده می شد.

فروش عمده کاشی استخری

در روش فروش به صورت عمده بسیاری از صاحبان کسب و کارها حجم بالایی از محصولات خود را به مشتریان ارائه می دهند؛ و توانایی تامین بازارهای داخلی را دارا خواهند بود.

اما در این روش دیگر خبری از حاشیه ی سود بالا در رابطه با محصولات نمی باشد؛ چرا که در این روش افراد در ازای فروش محصولات با حجم های بالا سود بسیاری را از آن خود می کنند.

فروش کاشی های استخری به صورت عمده موجب شده افراد بتوانند به راحتی در حجم دلخواه به تهیه از این طریق بپردازند؛ بدون اینکه مبلغ کلانی را جهت خرید پرداخت کنند.

قیمت کاشی های استخری در مراکز فروش عمده

افرادی که نیازمند حجم بالایی از کاشی های استخری می باشند قطعا به دنبال مراکزی هستند؛ که قیمت های مناسبی در رابطه با این محصولات ارائه دهد.

از آنجا که همیشه مراکز فروش عمده در ازای خرید حجم بالای محصولات قیمت های به صرفه تری را ارائه می دهد می توان گفت بهترین راه جهت خرید عمده این مراکز می باشند.

بسیاری از افراد با آگاهی از مزایای خرید عمده سعی دارند حجم خرید خود را به میزان بیشتری افزایش دهند؛ تا با کاهش چشمگیر قیمت ها در روند افزایش حاشیه سود خود اقداماتی داشته باشند.

ویژگی های مهم کاشی های استخری

از آنجا که کاشی های استخری در ارتباط مستقیم با آب و رطوبت قرار دارند باید از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار باشند. در واقع این ویژگی ها هستند که می تواند وجه تمایز این محصولات را با انواع کاشی ها موجب شود. این تفاوت ها موجب شده قیمت کاشی های استخری نیز گران تز از انواع معمولی باشد.شرکتهای تولید کننده کاشی استخری به دلیل تقاضای بالای این نوع کاشی، تولید آن را در برنامه روزانه خود دارند. شهرداریه، سازمانهای دولتی و اداره تربیت بدنی از متقاضیان اصلی کاشی استخری می باشند.

این ویژگی ها عبارتند از:

  • مقاومت بسیار در برابر یخ زدگی
  • دارای ظرفیت بالا در جذب بالای آب
  • دارای درجه لیزی پایین
  • استفاده از مواد اولیه مرغوب جهت تولید آنها
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاشی پخت سه منظره

قیمت خرید کاشی استخر

قیمت خرید کاشی استخر را می توانید از سایت های آنلاین فروش این کالا با …

پاسخی بگذارید