مرکز خرید و فروش انواع کاشی
خانه / چسب کاشی / فروش چسب کاشی و سرامیک ضد آب

فروش چسب کاشی و سرامیک ضد آب

چسب کاشی و سرامیک از جمله ملات آماده با چسبندگی بالایی است که در انواع مختلف وارد بازار می شود و بر روی سطوح مختلف قابلیت اجرا را دارد و به دلیل خاصیت ضد آبی که داشته به وفور مورد استفاده قرار می گیرد، فروش آن نیز در بازار در انواع، مدل، برند و با ساختار های مختلفی انجام می شود.

فروش چسب کاشی و سرامیک ضد آب

مشخصات چسب کاشی و سرامیک ضد آب

مشخصات چسب کاشی و سرامیک ضد آب از مشخصات انواع چسب کاشی و سرامیک:

  • چسب کاشی و سرامیک بعد از نصب دارای پایداری و طول عمر بالایی بوده و سرعت نصب را بالا خواهد برد.
  • در برابر زلزله مقاوم است و از قابلیت ضد ارتعاش برخوردار می باشد و به دلیل وزن کمی که دارد ساختمان را سنگین نخواهد کرد.
  • به دلیل اینکه بر عکس ملات مواد کمتری در اجرای آن بکار رفته فضای بیشتری از ساختمان باقی خواهد ماند و همچنین به عنوان عایق رطوبتی نیز محسوب می شود.
  • با شرایط مختلف آب و هوایی مانند سرما و گرمای بالا و باران سازگاری دارد.

این چسب بر پایه مواد روان کننده، ماسه و مش، کربنات کلسیم، رزین همو پلیمر اکریلیک، سیمان، پلیمر هیدروکسی پروپیل متیل سلولز، آنتی فوم و امولسیونی و … است که با آن براحتی می توان کاشی و سرامیک را نصب نمود و لذا به دلیل ضد آب بودن در حمام، دستشویی، آشپزخانه، نمای ساختمان و … بکار می رود.

چسب کاشی و سرامیک به دلیل اینکه دارای الیاف است سرعت خشک شدن بالایی دارد اجرای آن باید به سرعت انجام شود در غیر اینصورت چسب خشک شده و خاصیت خود را از دست خواهد داد.

مرکز خرید انواع چسب کاشی و سرامیک

مرکز خرید انواع چسب کاشی و سرامیک مرکز خرید چسب سرامیک حضور فعالی در بازار دارد و انواع مختلف این محصول را عرضه می کند، چسب کاشی و سرامیک دارای مدل های مختلف با مشخصات متفاوتی است که به ذکر هر کدام و مشخصات آنها می پردازیم:

  • چسب کاشی و سرامیک پودری: تولید شده بر پایه مواد شیمیایی و معدنی است که قابلیت اجرا بر روی سطوح سنگی، سیمانی، موازائیک، کاشی، آجری و دیگر سطوح صاف را دارد که مواد پرایمری بکار رفته به همراه آن بر خواص فیزیکی و شیمیایی و استحکام آن افزوده است.
  • چسب خمیری: دارای ترکیبات شیمیایی متفاوت و چسبندگی بالاتری است که علاوه بر سطح ذکر شده بالا بر روی گچ نیز اجرا می شود و در صورتی که در محیط مرطوب استفاده می شود بهتر است به عنوان پوشش زیر کار از پرایمر نیز استفاده نمود.

قبل از اجرای این چسب باید سطح زیرین صاف یکدست و تراز باشد و تمیز و عاری از هر گونه مواد اضافی و گرد و خاک باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت چسب کاشی دو جزئی پودری

شرکت چسب کاشی دو جزئی پودری تمام قدرت خود را به کار می گیرد تا محصول با کیفیتی را در اختیار مشتریان بگذارد لذا با عملکرد درست خود و به بهترین نحو ممکن نیاز بازا

دیدگاهتان را بنویسید