مرکز خرید و فروش انواع کاشی
خانه / کاشی دوپخت / فروش انواع کاشی دوپخت

فروش انواع کاشی دوپخت

فروش انواع کاشی دو پخت به دلیل استحکام و کیفیت این محصول و همچنین استفاده ی زیاد از این محصول چه در ساختمان های اداری و تجاری و چه ساختمان های مسکونی از رونق خوبی برخوردار است .

برای آشنایی بیشتر با کاشی های دو پخت با ما همراه باشید.

روش تولید انواع کاشی دو پخت

برای ساخت انواع کاشی دو پخت دو روش وجود دارد.

روش اول، روش پخت در کوره های تونلی است که بعد از پرس قطعات کاشی، کاشی ها به صورت دسته ای به وسیله ی واگن های مخصوص به بخش خشک کن می روند و در این بخش پخته و لعاب زده می شوند.

روش دوم، روش پخت در کوره های رولری است که کاشی ها بعد از پرس به صورت جداگانه برای پخت وارد این کوره ها و بعد به بخش لعاب زنی منتقل می شوند و سپس لعاب زده شده و دوباره به کوره های پخت رولری می روند تا لعاب پخته شود.

کاشی دو پخت

انواع کاشی ها

یکی از بهترین انواع کاشی که از عمر طولانی نیز برخردار می باشد کاشی دوپخت می باشد که با قیمت های مرغوب به فروش می رسد.
کاشی مرغوب دو مرحه مورد پخت قرار می گیرد، برای بار اول قطعه سفالی آماده شده را به کوره پخت می برند که حرارت به تدریج از 100 شروع می شود و تا آب فیزیکی موجود در قطعه خشک شود و کم کم افزایش می یابد.

در دمای 250 درجه کل رطوبت آن تبخیر می گردد و در دمای بالاتر یعنی 450 الی 600 آب شیمیایی موجود در قطعه تبخیر شده و اما حرارت به پایان نمی رسد به دمای بالاتر یعنی 800 درجه می رود در این دما تمام مواد عالی که در خاک رس وجود دارد از بین میرد و یک حالت شیشه ای به خود می گیرد در این مرحله پخت اول به پایان می رسد و پخت دوم که بعد از لعاب کاری صورت می گیرد آغاذ می شود.
این نوع از کاشی بهترین و مرغوب ترین نوع کاشی تولید شده می باشد که دارای استحکام بالایی بوده و ازبا کیفیت ترین نوع کاشی می باشد که به فروش می رسد.

کاشی ها به طور کلی در سه دسته تقسیم بندی می شوند که عبارت اند از:

  • کاشی دیواری
  • کاشی کف یا همان سرامیک
  • کاشی پرسلانی

کاشی دو پخت

نحوه فروش انواع کاشی دو پخت

با توجه به روش ساخت انواع کاشی های دو پخت می توان گفت که این محصول به دلیل دو نوبت وارد شدن در کوره هم شفافیت و حالت آئینه ای خاصی دارد و هم استحکام و کیفیت ان بالا می رود که این امر خود نیازمند صرف هزینه و زمان بیشتری نیز هست.

اما تولیدکنندگان برای حفظ مشتری و همچنین داشتن رقابتی سالم در بازار این کاشی ها را با قیمت مناسبی عرضه می کنند.

از میان روش های مختلف برای فروش انواع کاشی دو پخت، فروش اینترنتی به دلیل صرفه جویی در زمان و هزینه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

کاشی دو پخت

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کاشی دوپخت

خرید اینترنتی کاشی دوپخت

کاشی دوپخت را با چه قیمت هایی در بازار های کشور می توان خریداری نمود …

دیدگاهتان را بنویسید