مرکز خرید و فروش انواع کاشی
خانه / بلوک / صادرات بلوک سبک هبلکس گازی یزد

صادرات بلوک سبک هبلکس گازی یزد

صادرات بلوک سبک هبلکس گازی یزد با قیمتی مناسب خریداران زیادی را مجذوب خود کرده است. ایران یکی از بهترین تولیدکنندگان انواع بلوک از جمله بلوک سبک می باشد و برای سایر کشورهای خارجی بهتر است وارد بازارهای تجاری این محصول با ایران شوند.

فرایند تولید بلوک سبک تأثیر زیادی در کیفیت و قیمت این محصول دارد. تولید بلوک سبک هبلکس یزد با استفاده از جدیدترین دستگاه ها و تجهیزات انجام می شود. برای خرید عمده می توانید با ما تماس بگیرید.

صادرات بلوک سبک هبلکس گازی یزد

مشخصات بلوک سبک هبلکس گازی

مشخصات بلوک سبک هبلکس گازی از مشخصات اصلی و مهم بلوک سبک هبلکس گازی می توان به مقاومت بالا آن در برابر ضربه اشاره نمود. همچنین از دیگر مشخصات این محصول ساختار متخلخل آن می باشد که این نوع ساختار باعث شده است توانایی بالایی در مستهلک کردن انرژی ضربه داشته باشد.

در بلوک سبک هبلکس گازی وجود تخلخل ها باعث شده است عمل تبخیر به آسانی انجام شود و طبق آیین نامه های ساختمانی استفاده از مصالح سبک برای افزایش ایمنی ساختمان الزامی می باشد، که این امر از مزایای این بوک محسوب می شود.

بلوک سبک هبلکس گازی به دلیل سبکی و ابعاد مناسبی که دارد منجر به کاهش هزینه حمل و نقل می شود که این مورد یکی از ویژگی های مثبت این محصول محسوب می شود. همچنین وزن کم این محصول و دارا بودن ابعاد مناسب پالت، می توان حجم بیشتری از آن را بارگیری کرد.

علاوه بر این این محصول در برابر گرما، سرما و صدا بهترین عایق می باشد و شکل پذیری بالایی دارد. همچنین استحکام بالا و کاربرد سریعی که در ساختمان سازی دارد، منجر به مورد توجه قرار گرفتن افراد زیادی شده است.

خرید ارزان بلوک سبک هبلکس یزد

خرید ارزان بلوک سبک هبلکس یزد خرید انواع بلوک سبک هبلکس یزد با ارزانترین قیمت توسط این مرکز به صورت عمده و جزئی به فروش می رسد. خرید بلوک سبک از این مجموعه فواید زیادی دارد که یکی از آن ها قیمت پایین این محصول است.

قیمت انواع بلوک در این مرکز نسبت به سایر مراکز بسیار پایین تر است و اگر خریداران این محصول را به صورت عمده خریداری نمایند می توانند بلوک سبک ارزان را در حجم بالا تهیه نمایند. 

یکی از عوامل مهمی که در تعیین قیمت خرید بلوک سبک تاثیر گذار است درجه کیفیت محصول می باشد. خوشبختانه محصولات ما دارای بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در بازار داخلی و خارجی می باشند.

قیمت فروش بلوک سبک هبلکس مانند سایر محصولات موجود در بازار دارای نوسان است و نمی توان قیمت ثابتی را برای آن بیان کرد. اما می توان گفت این نوع بلوک از قیمت مناسبی نسبت به کیفیت خوبی که دارد برخوردار است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

پاسخی بگذارید