مرکز خرید و فروش انواع کاشی
خانه / چسب کاشی / سفارش چسب کاشی دیوار به قیمت کارخانه

سفارش چسب کاشی دیوار به قیمت کارخانه

چسب کاشی دیوار، چسبی مخصوص برای چسباندن کاشی و سرامیک می باشد. این چسب حتی امکان استفاده در مکان های مرطوب را دارد و اما می توان گفت بهترین سطح زیر کار برای استفاده از این چسب بتن قالب بریزی شده، سطح سیمان کاری شده و ملات کف سازی می باشد؛ با این حال اگر شما قصد استفاده از این نوع چسب را داشتید می توانید از کارخانه های تولیدی بهترین نوع چسب را به صورت مستقیم سفارش دهید.

سفارش چسب کاشی دیوار به قیمت کارخانه

چند نوع چسب کاشی داریم؟

چند نوع چسب کاشی داریم؟ چسب کاشی به طور کلی نوع سیمان پرتلند غیر آلی پلیمری است که در آن از مواد شیمیایی اصلاح شده و ذرات دانه استفاده شده است.
به طور کلی این نوع چسب قادر است اتصال سطوح دو ماده و مصالح به یکدیگر را انجام دهد. همانطور که می دانید قبل از تولید چسب کاشی از ماسه و سیمان جهت اتصال کاشی به دیوار یا کف استفاده می‌ شد اما امروزه استفاده از چسب کاشی بسیار رونق پیدا نموده است.

حال به طور کلی می توان گفت در نمایندگی چسب کاشی، دو نوع از این محصول که شامل چسب کاشی پودری و چسب کاشی خمیری است موجود می باشد. نوع پودری این محصول مخلوطی از سیمان به همراه افزودنی های پلیمری و تقویت کننده چسبندگی بوده که نحوه استفاده آن به گونه است که باید این پودر را با آب مخلوط کرد تا آماده مصرف شود و از آن می توان برای نصب انواع مصالح جاذب و غیره جاذب روی دیوار و کف در داخل و خارج ساختمان استفاده نمود.

اما چسب کاشی خمیری که دارای خواص چسبندگی بیشتری نسبت به نوع پودری می‌ باشد. دارای ترکیب شیمیایی مقاومت نسبت به چسب پودری بوده از این رو این نوع چسب علاوه بر استفاده روی سطوح سنگی، کاشی، موزاییک، سیمانی و سرامیکی بر روی سطوح گچی نیز قابل استفاده خواهد بود.
همچنین استفاده از این نوع چسب جهت جلوگیری از تغییر رنگ در سطح لعاب کاشی نیز مناسب می باشد.

فروش چسب کاشی دیوار در نمایندگی ها

فروش چسب کاشی دیوار در نمایندگی ها با وجود این که گفته شد انواع چسب کاشی در دسته های مختلف قرار دارد، هنگامی که شما قصد خرید این محصول را داشتید لازم است که از نمایندگان فروش محصول در خصوص ویژگی‌ های هر کدام از آنها اطلاعاتی به دست آورید.
توجه داشته باشید هم اکنون فروش چسب کاشی در نمایندگی‌ های این محصول با کیفیت عالی انجام گرفته در حالی که قیمت کاملا مناسبی دارد، زیرا در این روش خرید و فروش واسطه ها و دلالان که مهمترین عاملان گرانی هستند از میان برداشته شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت چسب کاشی دو جزئی پودری

شرکت چسب کاشی دو جزئی پودری تمام قدرت خود را به کار می گیرد تا محصول با کیفیتی را در اختیار مشتریان بگذارد لذا با عملکرد درست خود و به بهترین نحو ممکن نیاز بازا

دیدگاهتان را بنویسید