مرکز خرید و فروش انواع کاشی
خانه / کاشی دیجیتال / ساخت کاشی چاپ دیجیتال

ساخت کاشی چاپ دیجیتال

ساخت کاشی چاپ دیجیتال چگونه است؟ امروزه برترین کاشی‌های چاپی با دستگاه‌های دیجیتالی تولید می‌شوند؛ کاشی چاپ دیجیتال با طراحی بی نظیر و خاص خود می‌تواند به فضا روح و جان ببخشد و شما از فضای تماشایی که برای خود ایجاد کرده‌اید لذت ببرید.

ساخت کاشی های دیجیتال که طرح های متنوع بر روی آن حک شده باشد نیاز به بکارگیری تکنولوژی و ابزارهای مدرن دارد.
یکی از مدرن ترین کاشی های موجود در بازار کاشی های دیجیتال است که طرح و نقش های گرافیکی زیبا را با فرمت دیجیتال بر روی کاشی نقش می بندند. به دلیل منحصر به فرد بودن این نوع کاشی ها در ساخت آنها باید از ابزارهایی استفاده کرد که بتواند طرح و نقش مورد نظر را به زیبایی هرچه تمام تر پیاده سازی نماید. از جهت مواد اولیه و مصالح مورد نیاز برای این کار به تناسب جایی که قرار است کار شوند تغییر می کند.

ساخت و فروش کاشی چاپ دیجیتال درجه عالی

در مورد ساخت کاشی چاپ دیجیتال باید گفت که در مرحله اول ساخت این نوع از کاشی‌ باید تصویر مورد نظر را به طرحی گرافیکی تبدیل کرده و بعد به وسیله‌ی چاپگرهای فوق حرفه‌ای دیجیتال، طرح و یاتصویر موردنظر بر روی کاشی چاپ می‌شود؛ شاید گفتن وتوضیح آن خیلی ساده بنظر برسد اما برای ایجاد طرحی با کیفیت و بدون نقص احتیاج به علم و دانش در زمینه چاپ و رنگ،  و همچنین نیاز به تجربه‌ی کافی در زمینه استفاده از دستگاه های حرفه‌ای چاپ دیجیتال می‌باشد.

انواع روش چاپ دیجیتال کاشی

چاپ دیجیتالی روش‌های متفاوتی برای نشر وتولید کاشی‌ها دارد درادامه انواع متدها یا روش‌های چاپ دیجیتال را برای شما شرح می‌دهیم:

  • جوهر افشانی
  • الکتروفتوگرافی
  • دیجیتال نوری
  • چاپ تصویرمستقیم
  • روش حرارتی

از مزیت های کاشی چاپ دیجیتالی این است که پرینتر وکاشی هیچ گونه تماسی با هم ندارند و حدود سه تا پنج میلی متر بین آن ها فاصله است و این فاصله از شکستن و آسیب به کاشی جلوگیری کرده و همچنین بر روی سطحی که دارای بافت باشد بدون هیچ مشکلی و به راحتی طرح مورد نظر ایجاد می‌شود.

فروش برترین کاشی های چاپ دیجیتال

از کاشی های چاپ دیجیتال استفاده های زیادی میتوان کرد از تغییر نمای یک ساختمان تا رنگ و جان بخشیدن به فضای یک اتاق حتی نصب در راه‌رو ها و یا هرجایی که شما دوست داشته باشید.

عرضه کاشی چاپ دیجیتال

کاشی‌های چاپ دیجیتال با برترین دستگاه‌ها و با دقتی بالا در ترکیب رنگ ساخته شده وباید گفت با مقاومت و کیفیتی که این محصول دارد به هیچ‌وجه نگران شستشوی این محصول نباشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاشی دیجیتال و روتاری

تفاوت بازار کاشی دیجیتال و روتاری

بازار کاشی و سرامیک همچون دیگر بازارهای تولید تفاوت‌هایی جزئی و کلی در شیوه تولید …

پاسخی بگذارید