مرکز خرید و فروش انواع کاشی
خانه / کاشی سنتی مساجد / ساخت کاشی سنتی مساجد

ساخت کاشی سنتی مساجد

ساخت کاشی سنتی مساجد با چه کیفیتی در بازار عرضه می شود؟ مراحل ساخت کاشی سنتی مساجد به چه صورت است؟ برای اطلاع از این موضوع مقاله را مطالعه کنید.

ساخت کاشی سنتی مساجد در کدام کارخانه های تولیدی انجام می شود؟ کاشی سنتی مساجد را اگر بخواهیم بخریم خوب است اطلاعات کاملی در این زمینه به دست آوریم. پس با ما همراه باشید.

آیا می دانید ساخت انواع کاشی های سنتی برای مساجد به چه صورت انجام می گیرد و این کاشی ها چه ویژگی هایی را دارا می باشند؟
کاشی های سنتی مساجد یکی از نمونه های پرکاربرد کاشی های تولید شده توسط کارخانه های تولیدی ایرانی هستند که ساخت و تولید این کاشی ها به صورت عمده انجام می گیرد. این کاشی های مخصوص مساجد دارای روش ساخت و طرح و نقش های خاصی می باشند.

تولید با کیفیت کاشی سنتی مساجد

از انواع کاشی سنتی مساجد که در ایران تولید می شود می توان به کاشی هفت رنگ، کاشی سنتی اصفهان، گنبد کاشی، ساخت محراب مسجد اشاره کرد.

این کاشی با طرح ها و نقش های بسیار مختلف به شکل چند ضلعی های هندسی کنار هم قرار می گیرند.

شیوه ای از کاشی سنتی مساجد که به هفت رنگ معروف می باشد که در تزیین این نوع کاشی ها از هفت رنگ آبی، فیروزه ای، سبز، زرد، قرمز و آبی لاجوردی به صورت با کیفیت تولید می شود.

کاشی های به کار رفته در مساجد در ابعاد مختلف و به صورت با کیفیت در کنار هم قرار می گیرند و طرح های از قبل ساخته شده بر روی این کاشی ها کشیده می شود و در کوره برای پخت فرستاده می شود.

ساخت کاشی سنتی

مراحل تولید کاشی سنتی مساجد

 1. فرموله کردن خاک با در نظر گرفتن کاشی سنتی
 2. ترکیب کردن مواد اولیه به نسبت مناسب
 3. آماده سازی گل
 4. قالب زدن گل
 5. خشک کردن گل
 6. پخت اولیه
 7. نقاشی رو رنگی
 8. نقاشی رو لعابی
 9. نقاشی زیر رنگی

ساخت کاشی سنتی

بازاریابی اینترنتی کاشی سنتی مساجد

کاشی سنتی مساجد بصورت اینترنتی تبلیغ و بازاریابی می شود تا مشتریان بیشتری را برای خرید این محصول ترغیب کند.

امروزه با توجه به رشد فناوری کاشی سنتی مساجد نیز در سایت های اینترنتی نیز به فروش می رسد و چون بدون واسطه می باشد از نظر هزینه مقرون به صرفه است.

در این سایت می توانید کاشی سنتی مساجد را با کیفیت خیلی خوب و نرخ مناسب خریداری کنید تا در کمترین زمان ممکن به سفارش شما رسیدگی شود.

ساخت کاشی سنتی

در بین انواع مختلف مصالح ساختمانی که در بازار ها ارائه می گردد کاشی ها را مشاهده می کنیم که در نمای داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع کاشی در بازار

در ساختمان ها می دانیم که نمای داخل و خارج از اهمیت ویژه ای برخوردار است که در این زمینه از مصالح مختلفی چون کاشی، سنگ، سرامیک مورد استفاده قرار می گیرد. در این جا در مورد کاشی ها می خواهیم بگوییم که در دنیایی از طرح و رنگ ارائه می گردد. با وجود شرکت های تولیدی متعدد شاهد انواع مختلفی از محصولات هستیم که در ادامه مطلب به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم:

 • کاشی سنتی
 • کای سه بعدی
 • کاشی ساده
 • کاشی طرح دار
 • کاشی گلدار

ساخت کاشی سنتی

ساخت کاشی سنتی

موضوع مورد بحث ما در این مقاله کاشی سنتی است که در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله این موارد کاشی سنتی در مساجد است که با رنگ بندی زیبا و طرح های سنتی که دارد فضایی معنوی را ایجاد می کند. با این وجود ساخت کاشی سنتی به طور عمده انجام می شود که با این وجود دیگر کمبودی در بازار ها احساس نمی شود. در ادامه نام چند شرکت در ساخت کاشی سنتی نقش دارند را ذکر می کنیم که به قرار زیر است:

 • شرکت تولیدی کاشی سنتی رنجبران
 • شرکت تولیدی کاشی سنتی قدس رضوی
 • شرکت تولیدی کاشی سنتی کاظم پور
 • شرکت تولیدی کاشی سنتی نیستان
 • شرکت تولیدی کاشی سنتی خشت آذین فام

ساخت کاشی سنتی

کاشی سنتی مساجد

ساخت کاشی سنتی مساجد به طور عمده در شرکت های تولیدی ذکر شده انجام می شود. زیرا این محصولات دارای بازار فروش عالی هستند که باید به منظور رفاه حال مشتریان به طور عمده کاشی ها آماده شود تا نیاز ها بر طرف گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاشی سنتی مساجد

بازار فروش کاشی سنتی مساجد

معمولا کسانی که در ساخت و ساز فعالیت می کنند از همه نوع کاشی ها …

پاسخی بگذارید