مرکز خرید و فروش انواع کاشی
خانه / کاشی سنتی / خرید کاشی سنتی در فروشگاه های مجازی

خرید کاشی سنتی در فروشگاه های مجازی

امروزه تمایل مشتریان و مصرف ­کنندگان به خرید اینترنتی محصولات من جمله خرید کاشی سنتی در فروشگاه ­های مجازی به علت تنوع بالا در طرح و رنگ و دشواری در انتخاب به صورت حضوری افزایش یافته است.

آیا شما با خرید کاشی سنتی در فروشگاه های مجازی آشنایی دارید؟ کاشی های سنتی در چه مدل هایی وجود دارند؟
شایان ذکر است که بدانید فروشگاه های مجازی و هم چنین سایت های معتبر کاشی های سنتی هر روزه با ارائه مدل های زیبایی از کاشی ها این توانایی را دارند که خرید کالای مورد نیاز مصرف کنندگان را در سریع ترین زمان ممکن تحویل دهند. این کاشی ها که در محراب ها و سردرها کاربرد دارند از زیبایی های بی نظیر هنر معماری برخوردارند. خرید کاشی سنتی به طرق مختلفی در بازار ها انجام می شود که در این مقاله به بیان بهترین روش می پردازیم.

خرید کاشی سنتی را در بازار ها می توان به چه روش هایی خریداری کرد؟ اگر قصد خرید کاشی سنتی را در بازار ها دارید پیشنهاد می کنیم به فروشگاه های مجازی مراجعه نمایید.

کاشی­ کاری سنتی

کاشی کاری سنتی از صنایع دستی  چشم ­نواز و قدیمی ایران می ­باشد. از تحولات زیبا در معماری، استفاده از آجر­های لعاب­دار بوده که باعث رواج انواع کاشی­ های زیبا شده است. با گذشت زمان، تغییر و تحولاتی در امر ساخت این کاشی­ ها به وجود آمد و به شکلی که امروزه شاهد آن هستیم، در آمد ه­است. دراین تلفیق هنر و صنعت، وابسته به معماری سنتی بوده و اغلب در ساخت بناهای سنتی و مذهبی مانند مساجد و آرامگاه ­ها استفاده و امروزه در بناهای مدرن نیز کاربردهای فراوان و زیبایی دارد تاریخچه کاربرد کاشی به زمان بابلیان و به هزاره دوم قبل از میلاد نسبت داده شده، در ایران نمونه­ هایی از زمان هخامنشیان در بناهای فلات ایران به ویژه شوش و تخت جمشید دیده می­ شود.امروزه در بیشتر شهرهای ایران از جمله : اصفهان ، مشهد ، تهران و قم به تولید کاشی اشتغال دارند .

انواع کاشی بر حسب نوع تولید را می­ توان در 6 گروه زیر طبقه ­بندی نمود:

 1. کاشی مُعقلی
 2. کاشی مُعرق
 3. کاشی هفت رنگ
 4. کاشی زرین فام
 5. کاشی مینایی
 6. کاشی مشبک

کاشی سنتی

خرید کاشی از فروشگاه ­های مجازی

تفاوت اصلی بین کاشی­ ها که تفاوت قیمت میان انواع آن ایجاد می ­کند ضخامت، مقاومت در برابر لغزش، جذب آب، مقاومت در برابر خراش و مقاومت در برابر لکه می­باشد.

از این رو با توجه به نوسانات قیمت در بازار، گستردگی طرح و رنگ، کیفیت، سایز و مقدار خرید استفاده از بازارهای عمده فروشی که فروش از تولید به مصرف دارند به صرفه و عاقلانه­ تر خواهد بود.

در خرید عمده از تولید کننده قیمت­ ها پایین­ تر خواهد بود که از طریق سایت شرکت و یا نمایندگی­ های موجود در بازار، خرید عمده و باکیفیت کاشی را با ضمانت مرغوبیت کالا و نشان تضمین کیفیت قابل دریافت خواهد بود.

در زمان تحویل کالا، به آرم شرکت، بسته ­بندی و مواردی از این قبیل دقت نمایید، چرا که بسته ­بندی مجدد، جابه ­جایی کالا و مواردی از این دست در خرید از عمده فروشی­ های سطح شهر مشاهده شده ­است.

کاشی سنتی

کاربرد کاشی سنتی

در میان انواع مختلف کاشی ها که از طریق شرکت های تولید کننده به دست مصرف کنندگان می رسد در این جا قصد داریم در مورد کاشی سنتی بگوییم. بنا به نامی که این کاشی ها دارند طرح های مورد استفاده در آن ها عجین شده با فرهنگ قدیمی ایرانیان می باشد. اغلب کاشی ها با نام آیه های قرانی می باشد که اغلب در مکان های مذهبی مورد استفاده قرار می گیرد. در این جا کاشی ها را از نظر کارایی شان در مکان های مختلف بررسی می کنیم که به قرار زیر است:

 • کاشی سنتی نما ها
 • کاشی سنتی سر درب ها
 • کاشی سنتی مساجد
 • کاشی سنتی مدارس
 • کاشی سنتی گنبد ها
 • کاشی سنتی نمای ساختمان ها

کاشی سنتی

خرید کاشی سنتی

با توجه به کارایی گسترده ای که کاشی سنتی دارد مشتریان زیادی در صدد خرید شان بر می آیند. با این تفاسیر شرکت های تولید کننده برای این که بتوانند به سود دهی ایده آل خود برسند روش های مختلفی برای خرید ایجاد می شود. هر کدام از روش های خرید کاشی سنتی خدمات خاصی را می طلبد که کار را برای مشتریان آسان می کند. در ادامه روش های مورد نظر را برای خرید کاشی سنتی ذکر می کنیم به قرار زیر است:

 • خرید اینترنتی کاشی سنتی
 • خرید حضوری کاشی سنتی
 • خرید ویژه کاشی سنتی
 • خرید مستقیم کاشی سنتی

کاشی سنتی

خرید کاشی در فروشگاه های مجازی

خرید کاشی سنتی در دنیای امروز از طریق خدمات آنلاین انجام می شود که از جمله این موارد فروشگاه های مجازی می باشد. با وجود این فروشگاه ها کار برای مشتریان بسیار آسان می شود و می توانند  در زمانی کوتاه نیاز های خود را بر طرف کنند.فروشگاه های مجازی چگونه خرید کاشی سنتی را در بازار های امروزی امکان پذیر می کند؟ در بازار ها انواع مختلف کاشی ها به فروش می رسد تا مشتریان بنا به احتیاجات خود بتوانند آن ها را تهیه کنند و در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار دهند.

کاشی سنتی را شرکت های تولیدی مختلفی می سازند که هر کدام از آن ها ویژگی های خاصی را برای محصولات خود بر می گزینند تا مشتریان را به خود جلب کنند.

کاربرد کاشی سنتی

در میان انواع مختلف کاشی ها که از طریق شرکت های تولیدی به دست مشتریان می رسد در دنیایی از نمونه ها هستند که از نظر عوامل متعددی با همدیگر تفاوت دارند. در این میان می خواهیم در مورد کاشی سنتی بگوییم. این محصولات با توجه به این که در شرکت های مختلفی برای فروش عرضه می گردد می توان آن ها را در نمونه های متنوعی جست و جو کرد. در ادامه مطلب می خواهیم کاربرد انواع کاشی سنتی را ذکر کنیم که به قرار زیر است:

 • در محراب
 • در سر در مساجد
 • در گنبد ها
 • در دیوار مکان های زیارتی

کاشی سنتی

خرید کاشی سنتی

از نظر کارایی کاشی های سنتی را مورد بررسی قرار دادیم و کاربرد وسیع آن ها را می توان دلیلی بر ایجاد بازار های فروش پر رونق دانست که به نفع شرکت های تولید کننده می باشد. خرید کاشی سنتی در بازار ها با استقبال گسترده مشتریان مواجه می باشد که باعث ایجاد معاملات عمده می شود. روش های مختلفی برای خرید کاشی سنتی ایجاد می شود که در ادامه مطلب به آن ها اشاره می کنیم:

 • خرید اینترنتی کاشی سنتی
 • خرید ویژه کاشی سنتی
 • خرید مستقیم کاشی سنتی
 • خرید سنتی کاشی سنتی

کاشی سنتی

کاشی سنتی در فروشگاه های مجازی

روش های متعددی برای خرید کاشی سنتی تدارک دیده می شود که هر کدام از آن ها با خدمات خاصی انجام می شود. از جمله این موارد فروشگاه های مجازی است که به معاملات سرعت می بخشد. انواع مختلف محصولات از این طریق به نمایش گذاشته می شود تا مشتریان آن ها را خریداری کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدی کاشی سنتی

تولیدی کاشی سنتی در اصفهان

اصفهان، یکی از شهر های تاریخی کشور عزیزمان ایران، به تولید کاشی سنتی به صورت …

دیدگاهتان را بنویسید