مرکز خرید و فروش انواع کاشی
خانه / بلوک ساختمانی / خرید بلوک سبک ساختمانی هیبلکس در اردبیل

خرید بلوک سبک ساختمانی هیبلکس در اردبیل

خرید بلوک سبک ساختمانی هیبلکس را در اردبیل می توان از طریق نمایندگی های فروش معتبر آن انجام داد. خرید از این نمایندگی ها به خریدار این اطمینان را می دهد که محصول خریداری شده از تمام نظر ها از کیفیت و مرغوبیت لازم برخوردار می باشد. همچنین از این طریق می توان بلوک را با قیمت ارزان تری خریداری نمود. 

خرید بلوک سبک ساختمانی هیبلکس در اردبیل

مشخصات بلوک سبک ساختمانی هیبلکس

مشخصات بلوک سبک ساختمانی هیبلکس از مشخصات بلوک سبک ساختمانی هیبلکس این است که آن را به وسیله حباب های هوا متخلخل می نمایند و امروزه از آن به جای آجر و مصالح قدیمی در ساختمان سازی استفاده می نمایند. این بلوک به دلیل داشتن سیلیس از دمای ذوب بالایی برخوردار بوده است و خاصیت ضد حریق دارد. 

بلوک هیبلکس استحکام و مقاومت بالایی دارد و عایق گرما و صدا بوده و در برابر زلزله مقاوم می باشد. وزن هیبلکس نسبت به سنگ و آجر بسیار کمتر است این در حالی است که مقاومت آن نسبت به سنگ و آجر بسیار بیشتر می باشد. 

حمل بلوک ساختمانی هبلکس به دلیل سبک بودن آن بسیار آسان می باشد. این نوع بلوک را به روش اتوکلاو می سازند. سه ماده اصلی تشکیل دهنده هیبلکس، آهک، سیمان و سیلیس هستند. بیشترین استفاده هیبلکس در ساختمان سازی می باشد و دلیل این امر مزایای فراوان آن است. این بلوک جلوی ورود جانوران موذی را به داخل ساختمان می گیرد و به میزان زیادی رطوبت را از بین می برد. 

فروش انواع بلوک سبک ساختمانی ارزان

فروش انواع بلوک سبک ساختمانی ارزان بلوک های سبک ساختمانی امروزه جایگزین بلوک های سنگین شده اند. این بلوک های ساختمانی که مورد تایید مهندسان و ساختمان سازها بوده و در تمام کشورها طرفداران زیادی دارند. بازار فروش انواع بلوک ساختمانی سبک در کشور از رونق نسبتا خوبی برخوردار می باشد.

فروش انواع بلوک ساختمانی در کشور توسط مراکز و نمایندگی های بسیاری در کشور انجام می گیرد این مراکز انواع بلوک های ساختمانی سبک را به طور مستقیم از تولیدکنندگان دریافت نموده و در اختیار خریداران و مشتریان قرار می دهند. 

فروش بلوک ساختمانی این روزها به صورت آنلاین نیز انجام می گیرد که بسیار پرطرفدار می باشد. زیرا این نوع فروش امکان خرید بلوک های ارزان و با کیفیت را برای مشتریان در سراسر کشور فراهم نموده و خریدارانی که در مناطق دور دست زندگی می کنند دیگر نگرانی بابت این امر نداشته و به راحتی می توانند بلوک با کیفیت را خریداری نمایند. خرید آنلاین باعث صرفه جویی در وقت خریدار شده و از نظر اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه می باشد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

پاسخی بگذارید