مرکز خرید و فروش انواع کاشی
خانه / کاشی سنتی / تولید صنعتی کاشی سنتی

تولید صنعتی کاشی سنتی

کاشی سنتی، یکی از مهم ترین وسایل در زیبا سازی انواع اماکن مختلف است که از گذشته تا به حال بسیار استفاده می شده. تولید صنعتی کاشی سنتی، با چندین سال تجربه توانسته بهترین کاشی های مورد نیاز افراد را تولید و روانه بازار کند.

آیا شما با تولید صنعتی کاشی سنتی  آشنایی دارید؟ این کاشی ها را با چه اصولی طراحی و رنگ آمیزی می نمایند؟
کاشی سنتی که نمود زیبایی ها و هنر ایرانی اسلامی در قرن های گذشته می باشد در میان ایرانیان جایگاه بالایی داشته از این رو در تولید این کاشی ها گروه های صنعتی زیادی مانند رنجبران و قدس رضوی در حال تولید انواع کاشی های سنتی می نمایند، که از این تولید می توان فرهنگ و ذوق ایرانی را مشاهده نمود.

کاشی سنتی

کاشی سنتی، یکی از کاشی های موجود در کشور عزیزمان ایران است که از دیر باز برای زیبا سازی امکان و یا بسیاری از خانه ها از آن استفاده می شده. کاشی سنتی، از ۲ تا ۳ قرن پیش از میلاد در کشورمان ایران استفاده می شده و با ورود اسلام به ایران، اوج استفاده ی خود را گرفته. رنگ های بی نظیر در این کاشی ها و هم چنین مقاومت و کیفیت آن باعث شده تا در هر دوره از زندگی، افراد به سمت این کاشی ها کشش داشته باشند.

کاشی های سنتی را بیشتر در دوران آشوری ها می توانید مشاهده کنید که چگونه برای جلوه دادن ساختمان های خود از این کاشی های استفاده می کردند.

کاشی سنتی رنجبران

انواع کاشی های سنتی عبارتند از :

  1. کاشی های معرق : این کاشی ها را بیشتر در مساجد و یا محراب ها مشاهده می کنید. یکی از پر زحمت ترین نوع کاشی هاست که از کنار هم گذاشتن کاشی های کوچک تولید می شود.
  2. کاشی های معقلی : این کاشی ها برای نوشتن متون استفاده خاصی دارند. معمولا به شکل خط کوفی هستند و برای نوشتن نام های خدا در مساجد بسیار استفاده می شوند.
  3. کاشی های مشبک : این کاشی ها به گونه ای در کنار یک دیگر قرار می گیرند که نور از بین آن ها عبور کند.
  4. کاشی های هفت رنگ : این کاشی ها برای دادن جلوه ی سنتی به فضا استفاده ی بسیاری دارند. معمولا با توجه به سلیقه ی نصب کننده در کنار هم قرار می گیرند.

کاشی سنتی رنجبران

تولید صنعتی کاشی سنتی

برند های کاشی سنتی، با تولید کاشی های سنتی با کیفیت بسیار بالا توانسته برند خود را در بین دیگر برند های موجود در کشور عزیزمان ایران نام آورتر کند. تولید صنعتی کاشی سنتی رحمانیان، بر پایه بهترین وسایل امروزی و بهترین مواد اولیه بوده.

کاشی سنتی رنجبران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده کاشی سنتی

کاشی سنتی در بازار های فروش ایران از چه جایگاهی برخوردار می باشد؟ قیمت عمده …

دیدگاهتان را بنویسید