مرکز خرید و فروش انواع کاشی
خانه / کاشی سه بعدی / تولید بهترین کاشی سه بعدی

تولید بهترین کاشی سه بعدی

تولید بهترین کاشی سه بعدی با برترین طرح‌های روز از طرح‌های سنتی تا مدرن با قیمتی مناسب برای محسور کردن هرچه بیشتر چشم‌ها و زیبایی چند برابری فضا طراحی شده است؛ همچنین بدلیل دارا بودن کیفیت بالا برای تمامی مکان‌ها قابل استفاده‌ است.

تولید و عرضه بهترین کاشی های سه بعدی در طرح و نقش های گوناگون و متنوع در انحصار کارخانه های ایرانی است.
چیزی که جدیدا در طرح زدن کاشی ها رونق یافته است استفاده از نقش های سه بعدی می باشد این مدل کاشی را معمولا در جاهایی که بیشتر در معرض دید هستند استفاده می کنند تا بتوانند جلوه خود را نشان دهند. از آنجایی که تولیدات ایرانی در هر حوزه باکیفیت و مرغوب است و بازارهای جهانی به دنبال اجناس ایرانی اند. اکنون نیز بهترین کاشی در طرح های سه بعدی در اختیار کارخانه های کاشی و سرامیک ایرانی می باشد.

فروش کاشی های سه بعدی

کاشی های سه بعدی نمونه‌ی پیشرفته‌ی کاشی‌های معمولی ساده و یا تابلو کاشی‌ها هستند که تولیدکنندگان برای نوآوری و جا نماندن از فناوری‌های روز دنیا این نمونه از کاشی‌ها را طراحی کرده و عرضه نموده‌اند.

خرید و فروش انواع کاشی های سه بعدی

کاشی‌های سه بعدی باکیفیت و تنوع بالا فضای موردنظر را فوق‌العاده زیبا و مجلل می‌کنند.

کاشی‌های سه‌بعدی از نظر ساخت و کیفیت به سه دسته تقسیم می‌شوند:

  • این دسته از کاشی ها به صورت چاپ یک عکس یا طرح سه‌بعدی می‌باشند. مرغوبیت این نوع کاشی سه بعدی وابسته به جنس کاشی استفاده شده برای چاپ است. قیمت این نوع کاشی های سه بعدی از کاشی های غیر سه بعدی کمی گران تر می‌باشد وبراساس نوع کاشی مصرفی وچاپ قیمت گذاری می‌شود.
  • دسته‌ی دوم کاشی ها حدودا مانند نوع اول هستند اما تفاوتی در نوع چاپ آن وجود دارد، چاپ بر روی دسته‌ی دوم بوسیله‌ی دستگاه چاپ یو وی انجام شده و طرح سه بعدی چاپ شده بر روی کاشی لعاب داده می‌شود. طراحی این نوع کاشی سه بعدی با استفاده از خطای دید بیشتر به طرحی زیباتر و واقعی‌تر می‌انجامد. قیمت این نوع کاشی‌ها از نوع اول بیشتر است.
  • دسته‌ی سوم نوع آخر می‌باشند، از دیگر کاشی‌های سه بعدی پیشرفته‌تر هستند و طراحی فوق العاده زیبا همراه با روکش شیشه درخششی چند برابر به کاشی میبخشند. قیمت این نوع کاشی بالا بوده و از معایب آن سُر و لغزنده شدن در مجاورت با آب می‌باشد.

نمایندگی فروش تابلو کاشی‌های سه بعدی

بعضی کاشی های سه بعدی در طرح های مختلف به صورت تابلو هستند وبه عنوان تابلوکاشی عرضه می‌شوند.

تنوع طرح های محصولات کاشی سه بعدی بسیار بالاست و فروش به صورت حضوری و اینترنتی انجام می‌شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاشی

پخش عمده کاشی سه بعدی

کاشی سه بعدی وقتی به طور عمده پخش می شود خریداران از مزیت های مختلفی …

پاسخی بگذارید