مرکز خرید و فروش انواع کاشی
خانه / کاشی سنتی / تولیدی کاشی سنتی در اصفهان

تولیدی کاشی سنتی در اصفهان

اصفهان، یکی از شهر های تاریخی کشور عزیزمان ایران، به تولید کاشی سنتی به صورت جدی از چندین سال قبل تا به حال می پردازد. تولیدی کاشی سنتی در اصفهان، با کیفیت بسیار بالایی انجام می شود و فروش پر رونقی دارد.

آیا شما با تولیدی کاشی سنتی در اصفهان آشنایی دارید؟ این واحد تولید کننده چگونه به فعالیت می پردازد و چه مدل هایی از کاشی را آماده عرضه دارد؟
همانطور که می دانید کاشی های سنتی در ایران بیشتر در نصف جهان ساخته خواهد شد، چرا که وجود بناهای تاریخی و اماکن مذهبی زیاد ایرانی اسلامی سبب توجه و علاقه این مردم به سمت هنرهای صنایع دستی مانند کاشی سنتی می باشد. تولید کننده مطرح کاشی سنتی در اصفهان سلیمانی است که در حال تولید انواع کاشی های هفت رنگ و کاشی های سنتی می باشد. تولیدی کاشی سنتی در کدام شهر های ایران یافت می شود؟ تولیدی کاشی سنتی در اصفهان محصولات را با قیمت مناسب عرضه می کند.

تولیدی کاشی سنتی را در کدام شهر های ایران می توان جست و جو کرد؟ آیا می دانید در کارخانه های ایرانی چه نوع کاشی هایی ساخته می شوند؟ برای کسب اطلاعات با واحد فروش ما در ارتباط باشید.

تولیدی کاشی سنتی

کاشی سنتی، بهترین کاشی برای هنر کاشی کاری

اگر شما جزء آن دسته از افراد هستید که علاقه ی فراوانی نسبت به هنر کاشی کاری دارید، کاشی سنتی یکی از بهترین کاشی ها برای نشان دادن ذوق و سلیقه ی شما در این عرصه است.

کاشی های سنتی از دیر باز در کشور عزیزمان ایران مورد استفاده قرار می گرفتند.

هنر کاشی کاری در ایران زمانی به اوج خود رسید که اسلام وارد ایران شد. معمولا در زمان آشوری ها این کاشی ها بسیار به چشم می خورند.

در ادامه ی این مطلب به انواع کاشی های سنتی و توضیحاتی درمورد آن ها می پردازیم. با ما همراه باشید.

تولیدی کاشی سنتی

انواع کاشی کاری سنتی

 1. کاشی کاری معرق : این مدل از کاشی کاری از دیر باز در کشورمان در حال کار بوده. معمولا از این مدل کاشی کاری ها در اماکن مذهبی استفاده می شود. یکی از پر مصرف ترین نوع کاشی کاری بوده به طوری که نصب آن ها بالغ بر ۸۰ ساعت زمان مصرف می کند.
 2. کاشی کاری معقلی : کاشی کاری معقلی، معمولا برای نوشتن نام ها و یا متن ها استفاده می شود. این کاشی ها از خط کوفی بهره گیری شده اند و بیشتر در امکان مذهبی برای نوشتن نام های خدا و یا امامان استفاده می شود.
 3. کاشی کاری مشبک : همانطور که از نامش پیداست، این کاشی به صورت جداگانه در کنار یک دیگر قرار می گیرند به طوری که نور از بین این کاشی ها گذر کند.
 4. کاشی کاری هفت رنگ : کاشی های هفت رنگ، در امکان قدیمی و باستانی بسیار به چشم می خورند. این کاشی ها حالتی بسیار سنتی به مکان داده و به نوع و سلیقه ی طراح بستگی دارد که چه رنگی در کنار چه رنگی قرار بگیرد.
 5. کاشی کاری مقرنس : این کاشی ها به صورت خمیده و گرد هستند که معمولا در زیر گنبد ها استفاده می شوند.تولیدی کاشی سنتی

تولیدی کاشی سنتی در اصفهان

تولید کاشی سنتی در اصفهان، به دلیل وجود بی نظیر استادان کاشی کار در این شهر، باعث شده همیشه از رونق بسیار بالایی برخور دار باشد.

شما نیز می توانید به راحتی با خرید کاشی ها سنتی تولیدی اصفهان از این کاشی های بسیار عالی استفاده کنید.

تولیدی کاشی سنتی

انواع کاشی در بازار ها

گفتیم که کاشی ها در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر به طور کلی بخواهیم در مورد کارایی کاشی ها بگوییم خوب است بدانید که بیشتر در محیط های مرطوب که به شست و شو نیاز دارند مورد استفاده قرار می گیرد. زیرا کاشی ها به راحتی نظافت می شوند و از نفوذ رطوبت به داخل دیوار جلوگیری می کنند. با این تفاسیر باید در جست و جوی انواع مختلفی از کاشی ها در بازار بود. چند نمونه از این موارد را در این جا ذکر می کنیم که به قرار زیر است:

 • کاشی سنتی
 • کاشی منقوش
 • کاشی سه بعدی
 • کاشی ساده
 • کاشی خط دار

تولیدی کاشی سنتی

تولیدی کاشی سنتی

در بین انواع مختلف کاشی ها که در بازار موجود است قصد داریم در مورد کاشی سنتی بگوییم که طرح های مورد استفاده در آن ها با فرهنگ ایرانیان عجین شده است. تولیدی کاشی سنتی محصولات را در اندازه های متفاوتی می سازد تا بتواند نیاز های خریداران را بر طرف کند. لازم به ذکر است که تولیدی کاشی سنتی در شهر های مختلفی وجود دارد که در ادامه مطلب ذکر می کنیم:

 • کاشی سنتی در اصفهان
 • کاشی سنتی در یزد
 • کاشی سنتی در مشهد
 • کاشی سنتی در نهران
 • کاشی سنتی در کرج

تولیدی کاشی سنتی

کاشی سنتی در اصفهان

برای کسب اطلاعات در این زمینه با ما همراه باشید. در بین مصالح ساختمانی متنوعی که در بازار ها ارائه می شود می خواهیم در این مقاله در مورد کاشی ها بگوییم که در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

در شهر اصفهان کارخانه های تولیدی زیادی وجود دارد که کاشی ها را در بهترین نمونه ها می سازند. تولیدی کاشی سنتی به طور عمده فعالیت های خود را انجام می دهند تا به سود دهی ایده آل خود برسند و به تولیدات عمده خود بپردازند.

در ساختمان های امروزی اگر دقت داشته باشیم متوجه می شویم که انواع مختلف مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد که نمونه ای از این موارد کاشی ها می باشند.

انواع کاشی در بازار

با توجه به این که کاشی ها از جمله مصالح ساختمانی پر کاربرد هستند می توان آن ها را در نمونه های متنوعی یافت کرد. در این زمینه شرکت های تولیدی مختلفی فعالیت می کنند که هر کدام ازآن ها ویژگی های خاصی را برای محصولات خود بر می گزینند. از نظر شکل ظاهری کاشی ها با همدیگر تفاوت دارند که اتین مورد در انتخاب خریداران تاثیر بسیار می گذارد. در ادامه نام برخی از کاشی ها را ذکر می کنیم که به قرار زیر است:

 • کاشی سنتی
 • کاشی سه بعدی
 • کاشی منقوش
 • کاشی بدون بند
 • کاشی تزئینی
 • کاشی براق

تولیدی کاشی سنتی

تولیدی کاشی سنتی در ایران

در قسمت قبل انواع مختلف کاشی ها را ذکر کردیم و می دانیم که این محصولات دارای ویژگی های خاصی هستند که سبب می شود بتوان از آن ها در زمینه های مختلفی استفاده کرد. تولیدی کاشی سنتی در کشور ما بسیار است که خریداران می توانند آن ها را با نام برند های مختلفی تهیه کنند. در شهر های مختلفی از کشورمان تولیدی کاشی سنتی را می توان یافت کرد که در ادامه مطلب نام برخی را ذکر می کنیم که به قرار زیر است:

 • کاشی سنتی در اصفهان
 • کتاشی سنتی در تهران
 • کاشی سنتی در تبریز
 • کاشی سنتی در یزد
 • کاشی سنتی شیراز

تولیدی کاشی سنتی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کاشی سنتی

خرید کاشی سنتی در فروشگاه های مجازی

امروزه تمایل مشتریان و مصرف ­کنندگان به خرید اینترنتی محصولات من جمله خرید کاشی سنتی …

پاسخی بگذارید